Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
 
У магазині проводяться технічні роботи, магазин тимчасово не працює, замовлення приймаються в телефонному режимі
 

ZOLLEX

Торгово-промислова група «Zollex» заснована в 2005 році. Її основним напрямком стало розробка, виробництво і продаж автомобільних товарів різного призначення. До її складу входять незалежні компанії: в Російській Федерації ТОВ «Оригінал Авто» (Ростов на Дону), в Україні - компанія ПП «Оригінал Авто» (м.Херсон), в Словенії компанія «Zolleks Avto doo» (м Шкоф'я Лока).

Сьогодні торгово-промислова група «Zollex» - це одна з найбільших і найсучасніших підприємств, яка спеціалізується на виробництві фільтрів, автозапчастин, аксесуарів, автомобільних ламп, автокосметики та автохімії високої якості.

Своїм успіхом торгово-промислова група «Zollex» зобов'язана активної діяльності наукових співробітників компанії, напрямок яких зосереджено на постійний пошук і впровадження новітніх технологій у виробництві продукції під торговою маркою «Zollex». Тому, пріоритетними і першочерговими завданнями є постійний контроль і вдосконалення якості продукції та впровадження сучасних технологій, які дозволяють розширювати ринок збуту, задовольняти потребу і попит покупців.

Широкий спектр новітніх лабораторних досліджень і випробувань при виробництві, дозволяє точно визначати експлуатаційні характеристики продукції, що виробляється. Висока якість і контроль всієї продукції здійснюється відповідно до норм TQM (Total Quality Management) що підтверджено міжнародними нормами стандартів ISO 9001: 2000, і сертифікатом VDA 6.1. Головним контролюючим органом за якістю продукції є європейська компанія «Zolleks Avto d.o.o», тому що вимоги до якості в країнах ЄС вище, ніж в країнах СНД. І тільки після остаточного затвердження відділом з контролю якості фірми «Zolleks Avto d.o.o», вироби запускаються у виробництво

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку