Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
 
У магазині проводяться технічні роботи, магазин тимчасово не працює, замовлення приймаються в телефонному режимі
 

YangJi

YangJi (правильніше Yang Ji) - маловідомий корейський виробник, практично не представлений за межами своєї країни. Найімовірніше, це невелике типово азійське підприємство, орієнтоване на внутрішній ринок і задоволення попиту автоконцернів, проте представлене і за кордоном своєї країни (головним чином в Росії, Казахстані, Україні і Білорусі) багато в чому завдяки роботі вітчизняних рітейлерів. Крім того, запчастини даного виробника можуть бути встановлені в офіційних сервісних центрах в ході гарантійного обслуговування.

  Серед продуктів YangJi варто виділити сайлентблоки, втулки, опори коробок передач і двигунів, а також опори амортизаторів для корейських автомобілів. Нечисленні покупці позитивно відгукуються про дані запчастинах, відзначаючи як висока якість, так і дуже демократичну, якщо брати в порівняння оригінали, ціну. Запчастини YangJi стануть відмінним рішенням для власник автомобілів Daewoo або Chevrolet - вони недорогі і досить якісні. Вартість деталей для авто Hyundai / KIA на порядок вище, але ціна також відповідає якості. Підробок під YangJi практично немає і виявити їх можна по чрезчур низькою ціною.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку