Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

VERNET

VERNET, спеціалізується на виготовленні температурних датчиків, датчиків тиску масла, а також термостатів.

    Основні дані про виробника

Фірма була створена на території Франції в 1952 р Історія розвитку даного виробника почалася з виготовлення термостатів призначених для пральних машин. У 1962 р VERNET викуповує фірму Calorstat і з цього року починає виготовляти термостати для автоіндустрії.

Сьогодні фірма має в своєму розпорядженні 6-ю виробничими заводами, які базуються на територіях Франції, Аргентини, Іспанії, Америки, Індії. Представництва компанії розташовані в усіх куточках світу (включаючи і Росію), їх загальна кількість перевищує 150. Є сучасна дослідницька лабораторія, що дозволяє удосконалювати продукцію і пропонувати клієнтам найбільш оптимальні рішення.

Продукція VERNET надходить не тільки на aftermarket, але і на конвеєрне виробництво, для первинної збірки авто. Серед компаній-виробників авто з якими співпрацює VERNET, можна назвати Alfa-Romeo, Suzuki, Ford, Nissan, Lancia, Opel, Volvo, Hyundai, Peugeot, Citroеn, Mazda, Toyota і ін. Так для конвеєрного виробництва поставляється близько 60% виробленої продукції .

    Продукція

За рік компанія випускає понад 13 млн. Виробів. Все це затребувана продукція, що пройшла ряд тестів і випробувань, черговим підтвердженням тому є сертифікація міжнародного зразка ISO 9001, QS 9000, E.A.Q.F. 94. Вироби, що випускаються відрізняються досить високою точністю регулювання по температурі, стабільністю роботи, тривалим терміном служби. Продукція від даного виробника покриває ринок європейських, азіатських, російських авто. І випускається як для легкового транспорту, так і для вантажного. Крім того, вироби представлені для таких галузей діяльності, як авіація і холодильна промисловість.

Серед асортиментного ряду продукції VERNET, представленої на нашому порталі:

    Датчик, температура масла;
    Кришка розширювального бачка;
    Термостат, охолоджуюча рідина;
    Термовимикач, вентилятор радіатора;
    Термовимикач, сигнальна лампа охолоджуючої рідини і ін.

Країна
Франція