У вас немає елементів у кошику для покупок.

 
У магазині проводяться технічні роботи, магазин тимчасово не працює. 
 

Умови використання

Цією угодою визначено умови використання сервісів і матеріалів інтернет-ресурсу topzapchast.zp.ua (далі - «Сайт»).

Користувачі сайту - фізичні особи, в тому числі і представники юридичних осіб, які мають можливість візуального ознайомлення з інформацією, яка розміщена на Сайті.

Адміністрація сайту - правовласник сайту topzapchast.zp.ua

1. Загальні умови

1.1 Використання сервісів і матеріалів Сайту регулюються нормами чинного законодавства України.

1.2 Дана угода - це публічна оферта. Отримавши доступ до інформації, розміщеної на Сайті, Користувач автоматично приєднується до цієї Угоди.

1.3 Адміністрація Сайту має право в будь-який момент змінювати умови цієї Угоди в односторонньому порядку. Угода зі змінами вступає в силу після закінчення трьох днів з дати розміщення оновленої версії на Сайті. У разі незгоди Користувача з оновленою версією угоди, він зобов'язаний повністю припинити використання сервісів і матеріалів Сайту, а також відмовитися від доступу до Сайту.

2. Обов'язки Користувача

2.1 Користувач погоджується не здійснювати дії, які можуть порушувати українське законодавство або ж норми міжнародного права, в тому числі в сфері авторських і / або суміжних прав, інтелектуальної власності, а також будь-які дії, які можуть привести до збою в роботі як самого Сайту, так і його сервісів.

2.2 Використання будь-яких матеріалів сайту без отримання згоди правовласників Сайту не допустимо. Правомірне використання будь-яких матеріалів сайту можливе при укладанні відповідних ліцензійних договорів з правовласниками.

2.3 При будь-якому цитуванні матеріалів сайту посилання на сайт Обов'язкова (при цитуванні інтернет-сайтом - гіперпосилання на сайт).

2.4 Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання тих інтернет-ресурсів, на які можуть розташовуватися посилання на Сайті.

2.5 Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або виникли втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами , доступними або отриманими через зовнішні сайти, ресурси або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

2.6 Користувач приймає положення про те, що сервіси та матеріали Сайту можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності і не має будь-яких зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

2.7 Користувач попереджений, що всі телефонні дзвінки здійснені їм за номерами, вказаними на Сайті, дзвінки по його онлайн замовленнями, розміщеними на Сайті, а так-же дзвінки за номерами, залишеним в сервісі Сайту записуються.

2.8 Користувач попереджений про те, що з метою поліпшення якості обслуговування, телефонна розмова здійснюваний з будь-якого із зазначених на Сайті номерів телефонів може бути записаний.

3. Інші умови

3.1 Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

3.2 Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрації Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

3.3 Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.

3.4 Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав на які охороняються відповідно до законодавства матеріали Сайту.

Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.