Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

TRW

Лідер у виробництві інтегрованих систем і модулів керування транспортними засобами

 TRW - великий виробник деталей для легкового та вантажного автотранспорту. Займається постачанням елементів рульової системи, автомобільної підвіски, а також системи TC, ABS, ESP для декількох складальних конвеєрів Європи. TRW також має підрозділ, який займається виключно роботою в афтермаркет. На даний момент TRW Automotive Aftermarket займає місце в десятці найвідоміших виробників компонентів автотранспорту.

  Товарний ряд TRW включає: гальмівні колодки, амортизатори, мастила, циліндри, важелі автомобільної підвіски, рідини гальма, супорти, тяги кермові, витратні матеріали, троси, насоси гідропідсилювачів. Автолюбителі відзначають середня якість виконання всіх деталей і компонентів автомобільного гальма, що частково компенсується їх невисокою ціною. Важливо відзначити, що в асортименті TRW можна знайти гальма практично для всіх моделей авто в світі.

  Компанія TRW по більшій мірі орієнтується на постачальників, однак підроблення фірмової продукції і реалізація підробок навіть у відомих торгових мережах - аж ніяк не рідкість. Автолюбителям потрібно перевіряти повноту комплектації (достовірну інформацію можна знайти в офіційних каталогах), наявність голограм і QR-кодів, відповідність написів на запчастини і наклейках на упаковці.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку