Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

TESLA

Компанія TESLA виробляє комплекти проводів запалювання, наконечники для проводів, електронні компоненти. Історія компанії почалася в 1958 році, коли вона виникла як окремого підрозділу, що формує частину електротехнічного концерну TESLA. Спочатку програма створюваного виробництва була заснована на розробці і виробництві елементів пасивного типу, що забезпечують захист обладнання від різного типу перешкод.

Пізніше для автомобілів було створено підрозділ з виробництва електронних дроселів, призначених для електромоторів - вентиляція, грубка, склоочисник та інше. Далі стали проводитися щіткові модулі автомобільних електродвигунів. Спеціально створений експертно-дослідний і конструкторський відділи підприємства займається дослідженнями в області технічного прогресу.

Сьогодні завод постачає дроти запалювання і запобіжники для європейських автовиробників. Експортна продукція компанії TESLA становить 50% від обсягу всієї продукції, що випускається.

Країна виробника: Чехія

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку