Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

STDW

STDW - марка корейського OEM-постачальника на конвеєри Chevrolet і деяких інших концернів. Деякі товари корейського виробництва можна знайти і на вторинному ринку під ім'ям все тієї ж марки, хоча фірма робить упор саме на первинний ринок і задоволення потреб автоконцернів. Артикули будуть ті ж, що і для оригінальних комплектуючих. Вся продукція відповідає стандартам, описаним в ISO-TS, а також схвалена корейськими і американськими автоконцернами.

  Під ім'ям марки STDW можна знайти амортизатори головним чином для автомобілів Chevrolet. Наприклад, модель Epica забезпечується даними амортизаторами ще на заводі. Їх закуповують і такі концерни, як Hyundai-KIA і GM Korea (раніше GM Daewoo / GM DAT). Під ім'ям зазначеної марки можна знайти все ті ж оригінали, але по більш демократичною ціною. Розбіжностей в якості між заводським оригіналом і його «аналогом» виявлено не було. Важливо також зазначити, що запчастини STDW практично не підробляють, оскільки на вторинному ринку попит на них не надто серйозний, але і знайти їх у вільному продажі буває непросто. Купуючи амортизатори STDW, ви гарантовано отримуєте оригінал без націнки за всесвітньо відомий бренд.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку