Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
 
У магазині проводяться технічні роботи, магазин тимчасово не працює, замовлення приймаються в телефонному режимі
 

SKF

SKF - найвідоміша компанія-виробник автомобільних підшипників. Базується в Швеції, однак виробничі потужності зосереджені в таких країнах, як Україна, Китай, Росія, Японія, Мексика, Південна Африка, Індія і ще в ряді країн Європи. Всього випускається до 600 млн. Підшипників для машинобудування та навіть космічної галузі.

  У товарному ряду SKF представлені: ущільнювачі, підшипники, помпи, ШРУСи, опори підшипників, антифрикційні матеріали, ролики приводу, наконечники, і натяжители. При цьому продукція компанії незалежно від країни виробництва відрізняється високою якістю виконання. Це продукція оригінальної якості під ім'ям фірми-виробника.

  Підробку під SKF визначити легко. Зверніть увагу на правильність маркування деталі, а також вказівку країни виробництва. На упаковці має бути присутнім клеймо і маркування (якість поліграфії завжди висока - ніяких розпливчастих цифр і букв). Великі підшипники поміщаються в бокси, тим часом як дрібні - в картонні коробки. При цьому штучна продукція розфасовується індивідуально. Також зверніть увагу на якість роботи з матеріалами: шліфуються на тільки ролики, але і зовнішні кільця, в результаті чого їх поверхня стає дзеркальною.