Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

Shin Kum

Shin Kum - український пакувальник бюджетних автозапчастин, про який практично нічого не відомо. З підтвердженого: пропонована їм продукція є однією з найбільш (якщо не найбільш) дешевої на ринку, країною походження є Китай. Незважаючи на те, що Shin Kum закріплюється на українському ринку, запчастини під ім'ям цього бренду також можна знайти в Росії і Білорусі.

У каталогах Shim Kum автолюбителі знайдуть фільтри, радіатори, гальмівні диски і колодки, датчики, прокладки ДВС і КПП, шківи, ​​кермові тяги, поворотні кулаки, подушки агрегатів, помпи, щітки, бензонасоси і ще безліч інших позицій. Все це запчастини для хай і морально застарілих, але популярних в Україні автомобілів південнокорейського походження (Aveo, Lanos і т.п.). Найбільш затребуваними у Shin Kum є гальма, радіатори і фільтри. Як відзначають покупці, ці запчастини Shin Kum не можуть похвалитися стабільно високим якість. Як правило, якість низька, хоча в окремих випадках воно виявляється прийнятним. Особливо гостро це видно на прикладі радіаторів. В цілому, Shin Kum пропонує бюджетні, але не дуже надійні рішення для ремонту. Найчастіше автолюбитель бере автозапчастини даного бренду на свій страх і ризик.
Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку