Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

Shinhwa

Shinhwa - невелике корейське підприємство і постачальник якісних запчастин. Одночасно є як пакувальником (пропонує запчастини Inzi), так і проізводітелем.Вся продукція відповідає викладеним в KS A 9001: 2001, а також ISO 9001: 2000 вимогам.

  Навколо бренду Shinhwa серед автолюбителів ведеться досить багато суперечок. Справа в тому, що під цим ім'ям можна знайти як резінометалліку (опори, сайлентблоки, пильовики, подушки ДВС та інше), так і термостати для корейського і деякого японського автотранспорту. За фактом першу категорію товарів виробляє одна фірма, а другу - інша. І в тому, і в іншому випадку однойменні виробники приємно дивують якістю і ціною своїх товарів. Запчастини чистого виробника і виробника-пакувальника, про який писалося в самому початку, ні в чому не поступаються оригіналам. Продукцію цих фірм практично не підробляють. Втім, радимо звертати увагу на качестенного виконання запчастин (перевірте якість обробки металу, гравіювання), а також на якість упаковки і правильність оформлення. Практика показує, що на вітчизняному ринку не зустрічаються підробки під Shinhwa, який пропонує автомобільні термостати. Підроблену резінометалліку однойменного бренду часто вдається виявити ще до огляду - вона занадто дешева.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку