Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

СЕВІ

ТМ СЕВІ 15 років на ринку автозапчастин. Варто виділити ті бренди, які відповідають вимогам клієнтів, отримують позитивні відгуки від майстрів по ТО автомобілів і пройшли сертифікацію в Україні. Один з кращих брендів, на сьогоднішній день, це СЕВІ (наделастичні віброізолятори). Для автолюбителів запропонована продукція в двох модифікаціях СЕВІ-Експерт та СЕВІ-Екстрім. Головна особливість ТМ СЕВІ - створення в гумовому масиві силового каркаса з пружних елементів, що складаються з молекул каучуку, міцно пов'язаного з частинками наповнювача.

Бренд СЕВІ пропонує дві категорії продукції. СЕВІ-Експерт означає «досвідчений, надійний». СЕВІ-Екстрім означає преміум клас, посилення всіх елементів і призначена для жорстких умов експлуатації.

Посилена пружними елементами гума витримує більш високі динамічні навантаження, температури і краще протистоїть дії вібраційних навантажень. Це значно збільшує термін експлуатації запчастин.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку