Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

SCT

SCT Germany (повне ім'я - Sudheimer Car Technik), представляє на міжнародному ринку широкий ряд продукції для автомобілів популярних марок.

Про компанію

Фірма створена в Німеччині (м Ведель) в 1993 р На сьогоднішній день, це дуже значимий гравець на світовому авторинку. Фірма тісно співпрацює з компаніями-виробниками, а також покупцями в Америці, Данії, Англії, Італії, Бельгії, ПАР, Чехії, Нідерландах, Ізраїлі, Росії, країнах СНД, Балтії та ін.

Фірма Sudheimer Car Technik має власне виробництво і постачає на ринок продукцію під ім'ям торговою маркою SCT-GERMANY, а також MANNOL і ін, яка представлена ​​на 5-ти континентах, в 52 країнах.

Продукція SCT Germany

Запасні частини від даного бренду, це прекрасна альтернатива оригінальним автозапчастинами, а також найбільш оптимальний вибір по співвідношенню ціна-якість. Ще однією перевагою SCT Germany, є широкий асортимент виробів, який з кожним років зростає. На даний момент представлено понад 3000 найменувань продукції, яка відповідає всім найбільш популярним маркам і моделям авто.

З 2005 р продукція даного виробника відзначена в найбільшому європейському каталозі «TecDoc Certified Data Supplier».

За відносно невеликий термін існування SCT Germany, домоглася великих успіхів, цьому сприяє строгий виробничий контроль, згуртована робота висококваліфікованого персоналу, відбір кращого матеріалу і сировини для виготовлення виробів.

На нашому порталі представлена ​​наступна продукція торгової марки SCT Germany:

    Підвіска, важіль незалежної підвіски колеса;
    Поликлиновой ремінь;
    Паливний фільтр;
    Повітряний фільтр;
    Моторне масло;
    Водяний насос і ін.

Країна
Німеччина