Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

SACHS

Компанія Sachs була заснована в 1897 році. Вона входить до складу концерну під назвою ZF Friedrichshafen AG. Асортимент продукції Sachs включає понад 50 000 найменувань деталей, а оборот компанії складає більше 3000 млн в рік. Над виробництвом автозапчастин трудяться понад 18 000 чоловік.
Продукція, що випускається:

    амортизатори
    гідромуфти вентиляторів
    деталі зчеплення
    резинометалличні вироби

Кращі з кращих: автозапчастини Sachs

Продукція Sachs займає лідируючі позиції на світовому ринку. З останніх новинок автозапчастин широко популярні амортизатори. І це анітрохи не дивно, адже вони представляють собою як втім, і вся інша продукція, втілення інноваційних ідей та високих технологій найбільшого концерну.
Амортизатори Sachs представлені двома серіями:

    Super Touring

Дані конструкції відповідають строгим вимогам комфорту і надійності на серійних автомобілях. Амортизатори Super Touring виготовляються на одній збірці, що повністю виключає розбіжність запчастин з оригінальними деталями. З ними поїздка по будь-якій дорозі максимально комфортна.

    Advantage

Дана серія є прогресивні деталі, які покликані підкреслювати динамічні характеристики будь-якого автомобіля. Конструкційні доопрацювання і новітні технології, внесені в амортизатори Advantage, сприяють підвищенню керованості, безпеки, комфорту і відмінного зчеплення транспортного засобу з дорогою.
Висока якість продукції Sachs за доступними цінами

Заводи компанії розташовані в 17-ти країнах світу, а вироблені деталі встановлюються на такі автомобілі як VW, Audi, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Toyota, Scania, SAAB, Rover, Renault, Porsche, Peugeot, Opel, Nissan, Mitsubishi, Mazda, MAN, Lancia, Lada, Jaguar, Iveco, Honda, Ford, Fiat, DC.

Безкомпромісна якість і прийнятні ціни запчастин Sachs чудово зарекомендували себе серед потенційних споживачів. Досягти таких лідируючих положень компанії допомогло прагнення до впровадження і розвитку інноваційних технологій. До всього іншого запчастини Sachs активно застосовуються в автоспорті. Наприклад, в Формулі-1 і інших популярних напрямках.

І пам'ятайте, що з часом рівень надійності деталей Sachs нітрохи не падає, а тільки зростає. Саме тому, зробивши вибір на користь цих запчастин, ви вчините правильно.
Країна
Німеччина

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку