Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

RAF

RAF – бренд латвійського походження, створений досвідченими інженерами, вихідцями із легендарної Ризької автобусної фабрики.

Спеціалізація бренду – моторна група запчастин: ланцюги приводу, клапани та направляючі клапанів двигуна, важілі клапанів, прокладки двигуна, а також запчастини гідравлічної системи – циліндри гальм та зчеплення.

На українському ринку давно відомі і добре себе зарекомендували ланцюгии приводу двигуна латвійського виробництва, що сьогодні випускаються на новозбудованій німецькій лінії під маркою RAF. Повне автоматизоване сучасне виробництво дало можливість збувати продукцію за конкурентно привабливими цінами та бездоганній якості водночас.

Автозапчастини виготовляються на сучасних європейських та азійських фабриках та заводах і відповідають найвищим вимогам європейського стандарту якості та безпеки. Шлях до найвищої якості проходить через систему багаторівневого контролю.

Високотехнологічне виробництво зосереджене в Латвії, Польщі, Білорусії, Китаї, а головний сучасний логістичний центр знаходиться в Латвії, що дає можливість постачання в найкоротші строки.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку