Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

PROFIT

Під ім'ям бренду Profit фірма «Auto Technologies Group» s.r.o., виготовляє широкий спектр запасних частин для легкового автотранспорту і для мікроавтобусів.

    Про виробника

Фірма почала шлях розвитку на початку 1993 р в Чехії. Керівний склад та інженери Auto Technologies мають великий досвід роботи на кращих європейських підприємствах і застосовують його для виготовлення запчастин Profit. Торгова марка Профіт, була виведена на ринок в 2006 р Компанія представляє широкий ряд продукції для всіх відомих марок і моделей авто європейського і азіатського виробництва. Всього представлено понад 4000 найменувань виробів. Продукція бренду користується великою популярністю в багатьох країнах світу, цьому сприяє висока якість запчастин, обумовлене постійним вдосконаленням технологічних процесів, введенням інновацій, суворим контролем якості. Для виготовлення продукції фірма застосовує первинні матеріали тільки від провідних фахівців. Співробітники Auto Technologies піклуються про те, щоб будь-яка деталь стала досконалою. Тому кожна запчастина проходить тривалий етап розробки і найбільш ретельну перевірку якості. Важливо щоб кожна дрібниця під брендом Profit була опрацьована з високою точністю. Такий підхід дозволив Auto Technologies в найкоротші терміни вийти на світовий авторинок і міцно там закріпитися.

    На нашому порталі серед представленої продукції Profit:
    Паразитний / провідний ролик, поліклиновий ремінь;
    Натягувач ременя приводного;
    Ролик натяжна ГРМ;
    Ролик обвідний ГРМ;
    Фільтр повітряний;
    Опора двигуна і ін.

Автозапчастини Profit, це європейська якість і вельми привабливі ціни.
Країна
Чехія