У вас немає елементів у кошику для покупок.

 
У магазині проводяться технічні роботи, магазин тимчасово не працює. 
 

Про компанію

Інтернет-магазин запчастин «Топ Запчастина» відкрився в 2016 році. Основний напрямок діяльності - поставка високоякісних сертифікованих запчастин.

Ми знаходимося в місті автомобілебудування - Запоріжжя. Багато років ми накопичували досвід роботи в офлайні, тобто в самих звичайних магазинах і на авторинках. За цей час ми вивчили ринок галузі та потреби споживачів, налагодили зв'язки на поставки якісних запчастин від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників.

Ми активно співпрацюємо як з роздрібними, так і з оптовими покупцями.

Не дивлячись на великий вибір і широкий асортимент представленого товару деякі позиції не відображені в каталозі. Якщо Вам потрібні запчастини яких немає на сайті, то Ви можете зв'язатися з нами і зробити замовлення на поставку необхідного товару. Для цього зателефонуйте нам за вказаними контактними телефонами або надішліть електронного листа на e-mail знаходиться в формі зворотного зв'язку в розділі «КОНТАКТИ»

Ще одним з найважливіших факторів, який зіграв важливу роль у вирішенні відкрити інтернет-магазин, є можливість зниження ціни на товари, за рахунок скорочення витрат на утримання звичайного магазину. У нас ви купуєте товар без додаткових націнок.

Створюючи наш магазин, ми проектували його таким чином, щоб кожен відвідувач в будь-який час доби мав можливість отримати зручний і зрозумілий каталог для перегляду і замовлення товарів. У нашому магазині Ви зможете самостійно підібрати і замовити потрібний Вам товар, і при необхідності наші фахівці будуть раді проконсультувати Вас по питаннях, що цікавлять. Для отримання консультації скористайтеся контактними телефонами або формою зворотного зв'язку по e-mail знаходиться в розділі «КОНТАКТИ».

Впевненість наших покупців в правильному виборі постачальника і товару - головна наша мета. Керуючись цим, ми не тільки дотримуємося законів України, а й постійно доводимо це своїм чесним, щирим і доброзичливим ставленням до наших клієнтів.

                              З повагою адміністрація магазину «Топ Запчастина».