Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

PILENGA

Pilenga - відомий італійський виробників готових деталей гальма, зчеплення і кріпильних елементів, а також заготовок, якими користується ряд фірм-виробників Європи. Виробляє гальма на конвеєри Chrysler і Harley-Davidson. Відносно недавно товарний ряд компанії поповнився новими деталями.

  Товарний ряд Pilenga включає позиції: кермові рейки, опори кульові, деталі гальма, амортизатори, ролики-натяжители, комплекти зчеплень авто, ступичні підшипники, щітки склоочисників, ШРУСи, помпи, приводи в зборі. Варто відзначити, що компанія виробляє деталі для авто марок ВАЗ і ГАЗ вельми непоганої якості. Автолюбителі відзначили високу якість виконання гальм, рейок і зчеплень Pilenga. При цьому ціна на всю продукцію досить демократична. Частина дрібних деталей і витратних матеріалів проводиться на китайських заводах, причому якість їх виконання нижче, ніж у продукції італійських заводів.

  Рекомендуємо автолюбителям брати лише ті запчастини Pilenga, в упаковках з якими є гарантійні талони і паперу з інструкцією по установці. За штрих-коду на наклейці можна визначити, в якій країні була проведена запчастину. Краще віддавати перевагу італійському продукту.