Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

PH(Корея)

PH, або ж повністю Pyung Hwa Global Co. - корейське об'єднання, під крилом якого працюють сотні інженерів, що займаються створенням високоякісних гумотехнічних виробів для автомобільної промисловості. Спектр продукції, що випускається дуже широкий, але переважно це запчастини для японського, корейського та китайського автопрому.

Під ім'ям марки PH можна знайти такі запчастини: елементи підвіски, опори двигуна, кульові і універсальні шарніри, а також всі інші вироби, що включають в себе гуму і метал, і забезпечують гасіння коливань. Корейські гумовотехнічні вироби гарантують справну, тиху і стабільну роботу автомобільного двигуна. Вони довговічні і дуже доступні.

Сьогодні з PH працюють такі виробники, як GM Daewoo, SsangYong, Hyudai і KIA, Samsung - готові вироби компанії поставляються прямо на заводи. Самі запчастини прирівнюються до оригінальних, мають сертифікат ISO / TS16949. Автолюбитель навряд чи знайде кращого і більш вигідного рішення для ремонту азіатського транспорту.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку