Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

PARTS MALL

PMC (скорочено від Parts Mall Corporation) - південнокорейська корпорація, що володіє брендами Parts Mall, NT, CAR-DEX і рядом інших. Одночасно це і виробник, і експортер продукції для всього модельного ряду авто від GM-Daewoo, SsangYong, і Kia-Hyundai. Всі автозапчастини відповідають вимогам ISO 9001.

  Загальний асортимент автомобільних комплектуючих від Parts Mall Corporation нараховує півтора мільйона найменувань. Серед них: радіатори, ролики, амортизатори, фільтри, деталі гальма, прокладки ГБЦ, високовольтна проводка, водяні помпи. Всі запчастини з асортименту відрізняються досить демократичними цінами. Відгуки про фільтри PMS здебільшого позитивні, проте незадоволених покупців також вельми багато. Виняток: повітряні фільтри, що використовують особливу технологію NVH. Автолюбителі краще оцінюють прокладки ГБЦ, амортизатори і проводку. Гальма виробництва PMC мають не дуже великий експлуатаційний ресурс, але відрізняються вкрай тихою роботою.

  Так як Parts Mall Corporation одночасно є і дистриб'ютором, він представляє продукції сторонніх фірм. У їх числі Jungil, NBN, DYPC, Seo, Shinwha, Mando, DYPC. Всього експортна мережа охоплює 46 країн світу.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку