Контакты: (097)087-75-87;   (050)087-75-87;   (093)087-75-87   Режим работы: Пн-Пт с 9.00 до 17.00   Выходной Сб-Вс
Каталог товаров в процессе обновления, полный перечень автозапчастей  отображён в прайсе.

 

OSRAM

Один з найбільших світових виробників джерел світла, в тому числі для автомобілів

Бренд OSRAM з'явився в 1906 році і походив від назв елементів, які використовуються у виробництві ламп розжарювання (осмій і вольфрам). Через понад століття щорічний обсяг продажів компанії OSRAM, яка налічує 46 виробничих підприємств в різних країнах і близько 40 000 співробітників, склав 4 мільярди євро.

У сучасному світі джерела світла, особливо електронні - в тому числі світловипромінюючі діоди (СІД) і інші оптоелектронні напівпровідникові прилади - відіграють величезну роль на ринку світловий продукції. Природно це стосується і освітлювального обладнання для автомобілів.

Коли з'явилися перші автомобілі, вони були обладнані не більше ніж двома джерелами світла, а деякі не були ними оснащені взагалі. Обладнання автомобіля нашого часу включає в себе близько 250 таких джерел. Тільки протягом XX століття компанія OSRAM вивела на ринок більше 20 нових продуктів і зареєстровано близько 70 товарних знаків. Тим самим компанія є символом передових технологій - таких, наприклад, як інфрачервона технологія, яка використовується для управління датчиками дощу, в системах позначення маршруту і приладах нічного бачення.