Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

OSRAM

Один з найбільших світових виробників джерел світла, в тому числі для автомобілів

Бренд OSRAM з'явився в 1906 році і походив від назв елементів, які використовуються у виробництві ламп розжарювання (осмій і вольфрам). Через понад століття щорічний обсяг продажів компанії OSRAM, яка налічує 46 виробничих підприємств в різних країнах і близько 40 000 співробітників, склав 4 мільярди євро.

У сучасному світі джерела світла, особливо електронні - в тому числі світловипромінюючі діоди (СІД) і інші оптоелектронні напівпровідникові прилади - відіграють величезну роль на ринку світловий продукції. Природно це стосується і освітлювального обладнання для автомобілів.

Коли з'явилися перші автомобілі, вони були обладнані не більше ніж двома джерелами світла, а деякі не були ними оснащені взагалі. Обладнання автомобіля нашого часу включає в себе близько 250 таких джерел. Тільки протягом XX століття компанія OSRAM вивела на ринок більше 20 нових продуктів і зареєстровано близько 70 товарних знаків. Тим самим компанія є символом передових технологій - таких, наприклад, як інфрачервона технологія, яка використовується для управління датчиками дощу, в системах позначення маршруту і приладах нічного бачення.