Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

NSK

NSK - великий японський постачальник автомобільних підшипників. Сьогодні базується не тільки в Японії (тут знаходиться 19 заводів компанії), але і в багатьох країнах світу. Одні з найбільших європейських заводів розташовані в Великобританії, Німеччині і Польщі. Компанія входить в групу RHP.

У каталогах NSK можна знайти такі автозапчастини: ролики ременів і натяжителей, шпинделі, практично всі можливі підшипники для авто, маточини. Оскільки коником виробника є підшипники, саме їх асортимент найбільш широкий. Автолюбителі можуть придбати корпусні, кулькові, роликові підшипники, а також особливі підшипники для роботи в агресивних середовищах і при сильних навантаженнях. Все це продукцію виключно високої якості, яку цінують навіть самі вибагливі автолюбителі. Крім того, NSK входить в команду постачальників оригінальної комплектації для авто марок Toyota, Nissan, Mazda, а також BMW.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку