Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

NGK

NGK - компанія-новатор в сфері виробництва свічок запалювання, лямбда-зондів і свічок накалу. Має підрозділ в Європі, що займається торгівлею, представницьку діяльність і налагодженням контактів з європейськими автоконцернами. Відомо, що 87% автоконцернів сьогодні використовують продукцію NGK при складанні транспортних засобів. Свічки NGK встановлюють навіть у боліди «Формули 1».

  У країнах Європи бренд NGK з'явився 30 років тому. Його товарні групи досі включають свічки запалювання, високовольтну проводку, котушки запалювання, свічки напруження, а також лямбда-зонди, датчики тиску наддуву, температурні датчики. Автолюбителі відзначають виняткову якість усіх продуктів, однак найбільшим їх довірою користуються свічки. Як показує статистика, на вторинному ринку частка компанії NGK становить 30% - це показує, що компанія має в своєму розпорядженні феноменальними виробничими потужностями. Близько 50% випущених в світі авто мають в первинної комплектації свічки NGK.

  Фірмовий продукт можна відрізнити від підробки за наступними критеріями: високій якості поліграфії, досить високу вартість, правильному розташуванню і геометрії бічного і центрального електрода, високій якості накатної різьблення, наявності коду на межі, дуже щільною посадці кільця ущільнювача.