Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
 
У магазині проводяться технічні роботи, магазин тимчасово не працює, замовлення приймаються в телефонному режимі
 

Meyle  Meyle - відомий німецький бренд, під ім'ям якого автолюбитель може знайти вельми недорогі запчастини. Власником бренду є велика компанія-постачальник, що працює в 97 країнах світу. Велика частина поставляються запчастин орієнтована на авто марок Volkswagen, Opel, BMW, Audi, Skoda, а також Volvo і Saab. Виробництво зосереджено головним чином в Китаї, однак запчастини виготовляються на німецькому обладнанні. За якістю стежать німецькі інженери.

  У каталогах Meyle автолюбитель може знайти: ШРУСи, деталі зчеплення, важелі, помпи й демпфери, хрестовини, амортизатори, фільтри, втулки, сайлентблоки, підшипники, стійки, ремкомплекти, деталі системи запалювання, механізми підйомників стекол авто, кермові рейки, електрообладнання, деталі системи охолодження ДВС. Автолюбителі відзначили, що якість продуктів TRW не відрізняється стабільністю, що лише частково компенсується дуже демократичною ціною.

  Продукція Meyle розділена на 3 лінійки: HD, Original і PD. Запчастини першої лінійки позиціонуються як повністю відповідні якості оригіналу. Виробник дає гарантію терміном 4 роки на всі запчастини Meyle-HD. Велика частина продукції входить в лінійку Original. Це аналоги низького або середнього якості. До Meyle-PD відносяться деталі гальма - досить комфортні і зручні в монтажі, але не дуже довговічні в порівнянні з більш дорогими аналогами.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку