Контакты: (097)087-75-87;   (050)087-75-87;   (093)087-75-87   Режим работы: Пн-Пт с 9.00 до 17.00   Выходной Сб-Вс
Каталог товаров в процессе обновления, полный перечень автозапчастей  отображён в прайсе.

 

MAHLE

Промислова група Mahle Gmbh Stuttgart заснована в 1920 році. Три відділення: «Виробництво поршнів і деталей двигуна», «Виробництво фільтрів», «Виробництво клапанів двигунів». Один з найбільших в світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння. Чотири конструкторських центру: в Штутгарті, Детройті, Сан-Пауло і Токіо. Провідний постачальник деталей двигуна для професійного автоспорту: 6 з 10 команд Formula 1, включаючи Ferrari, використовують деталі Mahle. Продукція Mahle також використовується командами Le Mans, WRC, NASCAR, в спортивних вантажних автомобілях.

 Сьогодні MAHLE Group включає в себе MAHLE GmbH, KNECHT Filter Group і MWP Mahle - J. Wizemann - Pleuco GmbH. Продукція MAHLE - це поршні, поршневі кільця, гільзи циліндрів, вкладиші, головки блоку. У двигунах автомобілів «Формули 1» використовуються поршневі групи тільки виробництва «MAHLE».

Продукція:

- поршні, поршневі кільця, шатуни, гільзи циліндрів, клапани, вкладиші;

- блоки і голівки циліндрів з легких сплавів;

- автомобільні та індустріальні фільтри всіх типів.

 

Відмінні особливості:

Успіхи в гонках, в тому числі і Formula 1, свідчать про рівень досконалості конструкції. Продукція Mahle завоювала відмінну репутацію у професійних механіків.

 
Країна: Німеччина