Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

LPR

Один з лідерів у виробництві гідравліки

  LPR - італійська компанія, що спеціалізується на автомобільному гальмі. Здійснює поставку оригінальної продукції цілої низки автоконцернів, в який входить Renault, Mazda, GM, а також PSA Group, Maserati і Ferrari. Всі запчастини мають сертифікат якості ISO 9002 і окремий сертифікат від італійської компанії Ferrari.

  У товарному ряду LPR можна знайти всі деталі гальма, а також автомобільні ШРУСи, деякі елементи зчеплення (циліндри, підшипники). Італійські запчастини, вироблені за все на 4 заводах, відрізняються досить високою якістю виконання. Часто їх порівнюють з продукцією Brembo, Bosch і ABS з азіатських заводів - ціна приблизно та ж, але якість набагато вище. Особливо гарні гальма LPR, оскільки вони мають стабільний гальмівний момент, низьку гучність і невисоку швидкість зносу.

  Варто відзначити, що найкраща продукція LPR проводиться на італійських заводах і саме її знайти в країнах Східної Європи буває вкрай складно. При покупці запчастин (зокрема, гальмівних колодок) шукайте на упаковці вказівку з країною-виробником, кодами і додатковою інформацією про вміст. Важливий момент: фірмові колодки відмінно гальмують, але досить швидко виводять з ладу гальмівні диски практично будь-якого виробника.