Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

KYB

Компанія KYB Corporation була заснована в 1919 році. Компанія має два заводи: один з них в Японії (35 виробничих ліній, близько 4 млн амортизаторів на місяць), другий - в Іспанії (1 млн амортизаторів на місяць);

Компанією випускаються наступні серії амортизаторів:

Premium - володіють великим запасом міцності (на 60-70 тис. Км пробігу більше, ніж у нових (!) Оригінальних амортизаторів).

Excel-G - двотрубні газові амортизатори. Використання в них запатентованого компанією Kayaba клапанного механізму і азоту під тиском забезпечує підвищений комфорт в управлінні автомобілем.

Gas-A-Just - однотрубні газові амортизатори золотистого кольору. У цьому саморегулівних газовому амортизаторі застосовується всепогодну робоча рідина і азот під тиском.

AGX - амортизатори з ручною 4- і 8-ступінчастою регулюванням жорсткості.

MonoMax - однотрубні амортизатори, призначені для експлуатації на автомобілях групи SUV.

Поставки на конвеєри: Alfa-Romeo, Audi, Daihatsu, DCX (DC), Ford, Fiat, GM, Honda, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Pontiac, Renault, Seat, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen.

 

Відмінні особливості:

KYB отримала велику популярність в Білорусі і користується заслуженим успіхом у покупців. KYB має стійку репутацію якісних і надійних амортизаторів, маючи в своєму розпорядженні єдиною в світі системою 100-процентного контролю якості.

 

 
Країна:
Японія