Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
 
У магазині проводяться технічні роботи, магазин тимчасово не працює, замовлення приймаються в телефонному режимі
 

Koreastar

Бренд належить концерну Gahbin.
Учасниками концерну є такі виробники автокомпонентів: Koreastar.

Торгова марка Koreastar належить корпорації Gahbin, що є офіційним постачальником деталей для автомобільних марок Hyundai, Kia, SSang Yong, Samsung та інших. Підрозділ Koreastar є пакувальником продукції Gahbin. Крім Koreastar, концерн Gahbin володіє ще кількома брендами. Всі запчастини сертифіковані, відповідають міжнародним стандартам.

В каталозі Koreastar представлені компоненти ходової і гальмівної системи, амортизатори, водяні помпи, фільтри, набори прокладок для двигуна, штепсельні вилки, комплекти кабелів, моторні масла, галогенові лампи та інше. Всього представлено 11 тис. Найменувань продуктів для обслуговування автотранспорту. Асортимент постійно розширюється.

Продукція Koreastar відома фахівцям в усьому світі, відрізняється гарною якістю і надійністю. Відгуки вітчизняних покупців про продукцію Koreastar різні. Привабливими для автолюбителів є помірна ціна і широкий асортимент продукції. Однак якість запчастин середнє, термін експлуатації невеликий. Досить багато позитивних відгуків про фільтри.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку