Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

KAP

KAP (KOREA AUTOPARTS CO., LTD) - одна з найбільших Південнокорейських компаній що динамічно розвиваються, яка випускає величезний спектр автозапчастин для корейських марок машин.

Компанія KAP була заснована в 1991 році, і майже 25 років безперебійно здійснює поставку автозапчастин для всіх марок автомобілів які виробляються в Південній Кореї - KIA, Daewoo, SsangYong, Chevrolet, Hyundai по всьому світу. І є одним з небагатьох лідерів в області поставок деталей для пост-гарантійного обслуговування автомобілів корейських марок.

Крім цього, компанія KAP випускає під своїм брендом якісні автозапчастини ОЕМ, які цінуються в усьому світі.

Основним же напрямком роботи компанії є поставка на світові ринки автозапчастин оригінальних деталей з Корейських заводів-виробників, які гарантують високу якість комплектуючих. KAP охоплює майже всі види транспортних засобів вироблених в Кореї і їх марки.

У більшості випадків виробник не володіє повним асортиментом або прийнятними цінами, фірма KAP в цьому випадку звертається відразу до кількох різних виробникам - що дозволяє їй запропонувати більш широкий асортимент запчастин для корейських автомобілів за нижчими ніж у конкурентів цінами, що дозволяє задовольнити потреби широкого кола клієнтів .

Компанія KOREA AUTOPARTS CO., LTD знаходиться в постійному розвитку і розширює асортимент що поставляються деталей і постійно підвищує якість обслуговування. Що сприятливо позначається на її репутації.

Компанія KAP на сьогоднішній момент це:

    Водяні помпи;
    Пильовики, подушки, відбійники для амортизаторів;
    ШРУСи;
    Ролики натягу ременя;
    Підшипники маточини;
    Елементи підвіски;
    Подушки двигуна;
    Елементи зчеплення;
    Розподільні вали і поршні;
    Прокладки і рокера.

Вся продукція фірми KAP має сертифікати відповідності РСТ і сертифікати міжнародного зразка ISO 9001. Ви можете бути впевнені, що встановивши на свій автомобіль комплектуючі марки KAP в їх якості і довговічності.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку