Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

INZI

Inzi Controls Co., Ltd - досить великий виробник, який має 7 виробничих потужностей. Штаб-квартира розташована в Південній Кореї. Спеціалізується на електроніці для легкого автотранспорту. Має тісні зв'язки з корпорацією Hyundai і поставляє датчики на конвеєри. Працює відповідно до стандартів ISO 16949 та ISO 14001.

  У каталогах Inzi можна знайти широкий спектр автомобільних датчиків, а також пластикові деталі і деякі елементи систем охолодження (зокрема, термостати). Велика частина автозапчастин під ім'ям власної марки проводиться в Китаї та Індії, що, втім, не сильно позначається на якості. Як відзначили автолюбителі, датчики Inzi є одними з кращих на вторинному ринку запчастин для автомобілів марки Hyundai. Найбільше число позитивних відгуків покупців збирають датчики детонації південнокорейської фірми - вони ні в чому не поступаються оригінальним датчикам, але зате коштують менше. На жаль, в країнах Східної Європи продукція Inzi зустрічається досить рідко. Її можна побачити в коробках з оригінальними запчастинами, набагато рідше вона реалізується під ім'ям однойменної марки фірми-виробника. Кількість підробок мінімально.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку