Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

HORT

Hort - торгова марка, що належить німецькій компанії M-Tech Autoteile GmbH Germany. Володіє маркою підприємство веде виробництво автомобільних запчастин і промислових товарів для європейського, американського та азіатського ринків. У свою чергу Hort займається поставками запчастини для автомобілів, зібраних в країнах СНД - Daewoo, Chevrolet, Kia, ВАЗ, ГАЗ. Компанія встановлює конкуруючі ціни на свої запчастини, що дає їй можливість постійно нарощувати обсяги продажів.

Асортимент Хорт становлять водяні насоси, приводні ремені, високовольтні дроти, гальмівні колодки і інші елементи гальмівної системи, запчастини для зчеплення, амортизатори, стартери і генератори, термостати. Серед запчастин можна виділити помпи, в процесі складання яких використовують матеріали, надійно захищають вузол від корозії. Установка хороших підшипників дозволяє працювати помпою Хорт під високими навантаженнями, а спеціальні керамічні ущільнення повністю виключають витік рідини.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку