фільтри
закрити меню
 В связи со сложившейся в Украине ситуацией, магазин временно не работает.
GMP

GMP Korea Co. LTD - невелике південнокорейське підприємство, що займає проектуванням, а також виробництвом і подальшим продажем автозапчастин. Дане підприємство добре відомо в країнах Азії, тим часом як в Європі його продукція не представлена. Тісно співпрацює з Mobis. Всі виробничі потужності GMP сертифіковані відповідно до ISO-TS.

  У каталогах південнокорейського GMP можна знайти колінчаті вали, ГБЦ, підшипники, штовхачі клапанів, вкладиші, випускні та впускні клапани, рокери, комплектуючі систем охолодження (в т.ч. електровентилятори), шатуни, осі, а також елементи кріплення. Покупці позитивно відгукуються про запчастини південнокорейського підприємства, відзначаючи як стабільно високу якість, так і адекватну ціну.

  Важливо відзначити, що фірмові запчастини GMP за межами країн Азії знайти дуже складно. Вкрай обмежене число постачальників працюють з даної компаній, хоча запчастини під її ім'ям іноді вдається знайти навіть в маленьких магазинах. Причина проста: низькоякісним підробкам привласнюють ім'я відомої компанії. Справжній GMB можна купити тільки в перевірених магазинах або ж спробувати замовити з-за кордону.