Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

GMP

GMP Korea Co. LTD - невелике південнокорейське підприємство, що займає проектуванням, а також виробництвом і подальшим продажем автозапчастин. Дане підприємство добре відомо в країнах Азії, тим часом як в Європі його продукція не представлена. Тісно співпрацює з Mobis. Всі виробничі потужності GMP сертифіковані відповідно до ISO-TS.

  У каталогах південнокорейського GMP можна знайти колінчаті вали, ГБЦ, підшипники, штовхачі клапанів, вкладиші, випускні та впускні клапани, рокери, комплектуючі систем охолодження (в т.ч. електровентилятори), шатуни, осі, а також елементи кріплення. Покупці позитивно відгукуються про запчастини південнокорейського підприємства, відзначаючи як стабільно високу якість, так і адекватну ціну.

  Важливо відзначити, що фірмові запчастини GMP за межами країн Азії знайти дуже складно. Вкрай обмежене число постачальників працюють з даної компаній, хоча запчастини під її ім'ям іноді вдається знайти навіть в маленьких магазинах. Причина проста: низькоякісним підробкам привласнюють ім'я відомої компанії. Справжній GMB можна купити тільки в перевірених магазинах або ж спробувати замовити з-за кордону.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку