Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

GKN

Бренд належить концерну GKN Service International GmbH.
Учасниками концерну є такі виробники автокомпонентів:
GKN-Spidan
GKN

Лідер у виробництві шарнірів рівних кутових швидкостей

Концерн GKN plc займається не тільки виробництвом автозапчастин, а й деталей для найрізноманітнішої техніки, причому лідирує по ряду галузей, пропонуючи високотехнологічні рішення. Що стосується деталей саме для автомобілів, то компанія придбала широку популярність як постачальник ШРУСов марки Lobro на вторинний ринок автозапчастин.

Сьогоднішні виробничі та конструкторські потужності GKN, а також людський потенціал - це 40 підприємств і філій по всьому світу, більше 50 тисяч співробітників, а також дослідницькі центри в ряді країн Європи, в Японії і в США.

Шарніри і полували GKN - а це більше третини світового виробництва виробів даного типу - не тільки абсолютно надійні і довговічні, але і максимально зручні в експлуатації. Науково-дослідні програми компанії спрямовані насамперед на забезпечення і вдосконалення всіх цих параметрів, а також на підвищення економічності автомобіля в цілому за рахунок використання її виробів.