Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

Geun Young

GEUN YOUNG, це відомий корейський виробник автозапчастин найвищої якості.

Розвиток компанії.

Бренд став відомий в 1977 році. Компанія постійно розширювалася і уовершенствовала випускається товар. Уже в 1988 році, GEUN YOUNG починає спільне співробітництво з корейським виробником авто - SsangYong. Ведеться плідна спільна робота. У 1989 році, використовується світова система, контроль і відповідність продукції, що випускається міжнародного якості. Компанія використовує тільки якісні матеріали, веде строгий контроль, використовує сучасне обладнання. Продукція розробляється і досліджується у власній лабораторії компанії. Що допомагає, покращувати якість виробів, вводити нові технології. Ось уже з 2003 року, GEUN YOUNG, це головний постачальник для складального конвеєра SsangYong. Бренд все більше завоева визнання і авторитет як у любителів авто, так і у професіоналів.

Асортимент продукції, що випускається:

    гальмівні колодки
    втулка стабілізатора
    кульові опори
    ОПОРА двигуна
    важелі стійки стабілізатора
    опори двигуна
    сайлентблоки
    гумові демпфериі ін.

Компанія випускає автозапчастини для корейських автомобільних брендів - Daewoo, Hyundai, KIA і SsangYong. Продукція, що виготовляється, надходить в 22 стани світу. В Європі, дізналися про бренд GEUN YOUNG, завдяки компанії HAN. Товар компанії GEUN YOUNG, надходить на світовий ринок під однойменною назвою, а так само під ім'ям марки HAN, яка є офіційним дилером компанії. Всі вироблені автозапчастини під брендом GEUN YOUNG, схвалені міжнародним сертифікатом якості, пройшли необхідні тестування, здатні витримувати тривалий термін експлуатації.
офіс компанії
Корея

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку