Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

GATES

Компанія Gates веде свою історію з 1911 року, коли вона була заснована Карлом Гейтсом. Країна походження бренду - Бельгія. Вже через шість років був винайдений перший в світі клиновий ремінь, який замінив мотузки, що збільшило термін експлуатації силових систем і стало найбільшим відкриттям автомобільної галузі.

Сьогодні Gates - транснаціональна корпорація, головний офіс якої знаходиться в США, а європейський офіс - в Бельгії, яка об'єднує близько 70 заводів на всіх континентах, 20 сервісних центрів, понад 150 000 доларів. Постійне прагнення компанії до технологічного поліпшення якості продукції реалізовується науково-дослідним центром.

Одна з відомих розробок центру - ремені V-подібного профілю з високоміцним кордом і підвищеної поперечної гнучкістю для приводу вузлів двигуна.

Революція в використовуваних Gates матеріалів ременів була проведена в 1985 році зміною матеріалу неопрену на синтетичний каучук нитрил.

Компанія Gates спеціалізується на випуску запасних частин до силових агрегатів автомобілів, має патент в області виробників ременів ГРМ і приводних ременів.

Gates є найбільшим і найкращим постачальником для автомобільних складальних концернів, таких, як Fiat, Renault, Ford, Volvo, Opel, General Motors, BMW, Mercedes, Audi, General motors, Ford, Daimler-Benz, Caterpillar, Toyota, Nissan, Audi, AT & T. Volkswagen, J.I. Case, Chrysler, Auto Distribution International, Group Auto Union. і багатьох інших.
Продукція, що випускається

    Повний асортимент ременів для приводних систем агрегатів двигуна, генераторів, вентиляторів, гідропідсилювачів, кондиціонерів, газорозподільних та інших систем
    Шланги паливної системи і систем охлаженія
    Термостати систем охолодження;
    Набори для ремонту і обслуговування двигунів.

Популярність і репутацію компанії створює високу якість і довговічність продукції, що знайшло визнання у відомих виробників автомобілебудування, професійних автомеханіків і автолюбителів.

Вся продукція Gates сертифікована відповідно до вимог країни, де реалізовується продукція. Запчастини та деталі марки Gates при реалізації в Росії супроводжують сертифікати відповідності, завірені в країні. Дуже важливо, що гарантія на запчастини марки Gates супроводжує продукцію незалежно від країни реалізації.
Країна
США