У вас немає елементів у кошику для покупок.

 
У магазині проводяться технічні роботи, магазин тимчасово не працює. 
 

Гарантійні умови

Гарантія визнається дійсною за таких умов:

    наявність документа, що підтверджує придбання запчастин;
    збереження товарного вигляду і наявність заводської упаковки (при наявності такої від виробника);
    наявність сертифіката СТО на проведення даного виду робіт;
    висновок про непрацездатність деталі;
    запасна частина відповідає специфікації автомобіля (неоригінальна запчастина є замінником оригінальної);
    автомобіль експлуатувався нормальним чином і обслуговування проводилося відповідно до рекомендацій фірми - виробника автомобіля;
    автомобіль не піддавався експлуатаційним навантаженням.
    Гарантійна заміна дефектної продукції виробництва ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» можлива тільки в разі установки продукції станціями технічного обслуговування корпорації УкрАВТО.

Гарантія на запчастини не поширюється в наступних випадках:

    знос запчастини;
    ушкодження запчастини в результаті ДТП або недбалої експлуатації;
    несправності запчастини паливної системи або системи випуску внаслідок застосування неякісного палива;
    пошкодження підвіски і рульового управління, що виникли через недбале водіння, сполученого з ударними навантаженнями на автомобіль на нерівностях дороги;
    зовнішні пошкодження стекол кузова і приладів освітлення;
    дефекти, несправності, корозія запчастин, що виникли в результаті впливу хімічної, кислотного або лужного забруднення повітря, продуктів життєдіяльності тварин і птахів, хімічних речовин, що застосовуються для боротьби з обмерзанням доріг, граду, блискавки та ін. природних явищ;
    експлуатаційний знос і природна зміна (старіння) запчастин - щітки склоочисника, привідні ремені, гальмівні колодки, диски зчеплення, свічки запалювання і т.п .;
    витратні запчастини і матеріали - масло, фільтри, лампи, запобіжники і т.п.

Поверненню (обміну) оригінальні електричні запчастини не підлягають, за винятком гарантійних випадків.

Замовник має право вимагати гарантійного обміну запчастини в період гарантійного терміну при дотриманні всіх вимог, встановлених цим Положенням.

Обмін (повернення) запчастин здійснюється лише при наявності товарного вигляду.

Повернення з інших причин можливий при повній справності товару і за умови, що він не встановлювався на автомобіль. Такий товар може бути повернутий Вами або замінений протягом 14 днів з моменту отримання товару. Повернення товару здійснюється за попереднім погодженням. Продавець не здійснює виїзд до Покупця при поверненні товару. Пересилку товару, що повертається оплачує Покупець.

Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд (упаковка, пломби, ярлики), споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару (накладна, товарний або касовий чек). Для повернення товару також необхідний документ, що засвідчує особу.

При поверненні товару належної якості, його вартість повертається не пізніше ніж через 10 днів з моменту отримання товару та письмової заяви Покупця, проте в межах зазначеного терміну Продавець має право провести експертизу товару з метою визначити його якість і збереження споживчих властивостей.

Для повернення товару, а також в разі пред'явлення претензій до якості товару буде необхідно зробити наведене необхідні умови повернення товару:

    заповнити заяву на повернення товару
    додати копію товарного чека

 У разі повернення товару належної якості, передати товар в упаковці і повної комплектації, з усіма комплектуючими і повним комплектом приладдя, вказані у технічній документації (технічний паспорт або замінюючий його документ). Товар не повинен мати механічних дефектів.

 Повернення грошових коштів за товар, що повертається здійснюється тільки після виконання всіх необхідних умов повернення товару:

    заповнити заяву на повернення товару;
    додати копію товарного чека;
    надати документ, що засвідчує особистість.

Повернення грошових коштів здійснюється способом, яким здійснювалась оплата товару - поштовим / банківським переказом на зазначені Покупцем реквізити, або готівкою.

Повернення грошей здійснюється тільки на підставі письмової заяви із зазначенням ПІБ та тільки при пред'явленні документа, що посвідчує особу.