Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
 
У магазині проводяться технічні роботи, магазин тимчасово не працює, замовлення приймаються в телефонному режимі
 

FSO

FSO - добре відомий в Польщі автоскладальників і виробник автомобільних комплектуючих. Має тісні зв'язки з рядом українських компаній, в зв'язку з чим запчастини марки FSO можуть бути легко знайдені і в Україні. Вся продукція, що випускається заводами продукція відповідає вимогам, викладеним в ISO / TS.

  Польський виробник має широкий профіль. У каталогах запчастин його марки можна знайти наступне: кузовні елементи, деталі зчеплення, комплектуючі рульових механізмів, оптика, комплектуючі систем запалювання, деталі гальма, резінометалліку, аксесуари, ущільнювальні матеріали, троси, замки, декоративні елементи. Як відзначають задоволені покупці, FSO пропонує якісні автозапчастини по вкрай демократичними цінами. Мабуть, це один з кращих польських виробників на сьогоднішній день, що пропонують запчастини для найбільш популярних автомобілів в країнах Східної Європи.

  Останнім часом на ринку автозапчастин почали з'являтися підробки під фірмовий FSO. Їх дуже легко відрізнити від оригінальних запчастин по більш низької якості виконання, а також відсутності ідентифікаторів - серійних номерів, логотипів на упаковці, місця виробництва, дати виробництва та ін.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку