Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

FERODO

Фірма FERODO, заснована в Англії в 1897 році, є найстарішим у світі підприємством, повністю спеціалізуються на фрикційної матеріалі. У Німеччині фірма FERODO представлена ​​в двох місцях - технічний центр в Бад Камберге і фірма «Ferodo Beral GmbH» в Марінгайде, де виготовляються гальмівні колодки для вантажівок. Головний фірма FERODO в Chapel справила сертифікацію згідно DIN EN ISO 9001 і Lloyd Register Quality Assurance ще в грудні 1993 року.

Завдяки втіленням в життя принципів якості фірмі FERODO вдалося першою серед фірм, які виробляють гальмівні колодки в Європі, отримати ексклюзивний сертифікат Q1 від фірми «FORD». Фірма FERODO пишається тим, що отримує ця відмінність з жовтня 1990 роки без перерв. FERODO можна повністю довіряти щодо поставок: чи йде мова про підготовлених запасах на складах або ж про терміново потрібних замовленнях.

В даний час фірма FERODO вважається провідним виробником в Європі і в світі в області технологій фрикційних покриттів і належить FEDERAL-MOGUL Corporation. Видатні успіхи в автомотоспорт і контракти на конвеєрне виробництво з іменитими автомобільними фірмами є прикладом високого технічного рівня FERODO. Фірма FERODO робить поставки для конвеєра MERCEDES, OPEL, AUDI, FORD, VW, CITROEN, DAEWOO, FIAT, HONDA, JAGUAR, MAZDA, NISSAN, PEUGEOT, RENAULT, ROLLS ROYCE, ROVER, SEAT, SKODA, SUZUKI, TOYOTA, LANCIA.

Компанія Ferodo сьогодні це:
більше, ніж віковий досвід роботи: Ferodo - компанія, повністю спеціалізується на фрикційних матеріалах з 1897 року
провідний виробник в Європі і світі в області технологій фрикційних матеріалів
застосування продукції Ferodo на своїх конвеєрах провідними автовиробниками
перший і постійний володар ексклюзивного сертифіката Q1
відпрацювання всіх наукових разработкок Ferodo в авто і мотоспорт
асортимент товарів, що покриває 98,5% європейського парку автомобілів, а також продукція для автоспорту, мотоциклів і скутерів
доступні ціни та різні серії товарів від гальмівних колодок в різному виконанні, до гальмівних дисків і рідин.

 

КОЛОДКИ ДЛЯ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ.
Розроблено і всебічно випробувані, з урахуванням повної сумісності з будь-яким типом автомобільних гальмівних систем. Ferodo пропонує дуже широкий асортимент гальмівних компонентів, омологованих автовиробниками на комплектацію OE і доступних також для ринку вторинної комплектації.
Безпечне і надійне гальмування
Спроектовані для довгого терміну служби
Перевершують вимоги стандартів R90
Відповідають стандартам оригінальної якості OE

ДИСКОВІ ГАЛЬМОВІ КОЛОДКИ СЕРІЇ PREMIER.
Дискові гальмівні колодки не містять азбесту, забезпечують високий показник тертя, зберігають ефективність гальмування при нагріванні накладок до 300 ° С, забезпечують рівномірний знос диска і колодки при будь-яких навантаженнях. Колодки FERODO зберігають гальмівні якості в будь-яких дорожніх умовах і при будь-якій погоді, безшумні в роботі, мають низьку схильністю до корозії, до впливу вогкості і технічної солі. У технічному центрі FERODO в Бад Камберге ведеться боротьба за всілякому зменшення таких перешкод як вищання, скрипіння і інших всіляких шумів за допомогою підбору складу гальмівної колодки для відповідних гальм і гальмівних дисків. Метою цих розробок є суто спеціалізована фрикційна пара для певного типу автомобіля та його гальмівної системи.

ГАЛЬМОВІ КОЛОДКИ СЕРІЇ TARGET.
Серія дискових гальмівних колодок TARGET проведена з використанням вдосконалених фрикційних матеріалів, розроблених для забезпечення оптимальних характеристик гальмування при різних умовах руху. Колодки TARGET повністю відповідають всім сучасним вимогам виробників по надійності і якості для поставки на ринок автомобільних запчастин. Економічно вигідні для покупця і доступні за ціною. Гарантують спокій і впевненість водієві при русі.

ГАЛЬМОВІ КОЛОДКИ для високошвидкісної МАШИН СЕРІЇ DS PERFORMANCE.
Гальмівні колодки серії DS Performance мають високий коефіцієнт тертя, що забезпечує дуже ефективне гальмування, прекрасними гальмівними якостями при будь-яких погодних умовах, низькою схильністю до корозії і впливу технічної солі.
DS Performance були спочатку розроблені для спортивного застосування, однак прекрасні швидкісні і температурні характеристики роблять DS Performance придатними для високошвидкісних дорожніх машин, а також для водіїв, що віддають перевагу спортивному стилю їзди.

 

Барабани гальмівні КОЛОДКИ СЕРІЇ PREMIER.
Барабанні гальмівні колодки у всіляких наборах в точності відповідають різноманіттю гальмівних систем. Відрізняються довгим терміном служби і забезпечують рівномірний знос барабана. Колодки забезпечують надійне постійне дію гальм на високих швидкостях і мінімальний гальмівний шлях. Охолодження колодок робить вирішальний вплив на коефіцієнт тертя, тому FERODO постійно працює над складом своїх гальмівних колодок.

FERODO пропонує широкий асортимент барабанних гальмівних колодок оригінальної якості OE, які виробляються з використанням фрикційних матеріалів відповідає стандартам R90 і призначені для високоефективного гальмування.
Для безпечного, прогнозованого гальмування
Довгий термін служби і низький рівень шуму
Доповнення до програм Premier і Target
98,5% покриття модельного ряду

Барабанні колодки Ferodo гарантують безпечну роботу і призначені для гальмування задніх коліс на різних моделях автомобілів. Вони розроблені з урахуванням сумісності фрикційних характеристик передніх і задніх колодок щоб уникнути потенційно можливого блокування задніх коліс.

 

ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ.
Гальмівні диски виробляються з використанням сучасних технологій з міцного і довговічного матеріалу. Гарантують безпеку на дорогах, забезпечують підвищений комфорт. Відповідають найвищим стандартам якості і випускаються на всі види європейських і японських автомобілів.

Програма гальмівних дисків Ferodo пропонує неперевершене оригінальну якість OE з чудовою ефективністю гальмування і ідеально поєднується з колодками Ferodo Premier і Ferodo Target.
Точна балансування дисків
Плавне, ефективне гальмування
Висока стійкість до корозії і зносу
98% покриття модельного ряду

Диски Ferodo виробляються з сірого чавуну високої якості містить графіт і поставляються тільки парними комплектами, забезпечуючи постійне, безпечне збалансоване гальмування