Контакты: (097)087-75-87;   (050)087-75-87;   (093)087-75-87   Режим работы: Пн-Пт с 9.00 до 17.00   Выходной Сб-Вс
Каталог товаров в процессе обновления, полный перечень автозапчастей  отображён в прайсе.

 

FENOX

Fenox є однією з тих фірм, що робить упор на високу технологічність виробництва. Запчастини виробляються в Росії, Білорусі та Німеччини, причому німецькі заводи випускають найбільш якісні товари. Товарна лінія включає в себе деталі ходової, гальмівної системи, елементи зчеплення і системи охолодження двигуна. Менші обсяги виробництва виділена під генератори, рульові рейки, датчики, котушки запалювання, проводку.

 На даний момент білоруська фірма Fenox виробляє більшу частину якісних і при цьому недорогих запчастин для класичних авто ВАЗ. Виконання запчастин можна оцінити як «вище середнього», що приємно доповнюється демократичною ціною. Асортимент запчастин розширюється - вже сьогодні Fenox може запропонувати все необхідне для ремонту ходової, гальм, рульового управління? електрообладнання європейських автомобілів.

 Продукцію Fenox нерідко підробляють. Автолюбителям варто звертати увагу на якість пакувальних матеріалів і на маркування. Дуже гарні білоруські помпи, гальмівні диски і циліндри, датчики, кермові наконечники, підшипники. Гірше за виконання генератори, датчики, проводка, подушки двигуна, важелі підвіски, радіатори. Якщо ваш бюджет обмежений і ремонтувати автомобіль ви плануєте самостійно, то купивши запчастини Fenox, ви розумно заощадите.