Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

FENOX

Fenox є однією з тих фірм, що робить упор на високу технологічність виробництва. Запчастини виробляються в Росії, Білорусі та Німеччини, причому німецькі заводи випускають найбільш якісні товари. Товарна лінія включає в себе деталі ходової, гальмівної системи, елементи зчеплення і системи охолодження двигуна. Менші обсяги виробництва виділена під генератори, рульові рейки, датчики, котушки запалювання, проводку.

 На даний момент білоруська фірма Fenox виробляє більшу частину якісних і при цьому недорогих запчастин для класичних авто ВАЗ. Виконання запчастин можна оцінити як «вище середнього», що приємно доповнюється демократичною ціною. Асортимент запчастин розширюється - вже сьогодні Fenox може запропонувати все необхідне для ремонту ходової, гальм, рульового управління? електрообладнання європейських автомобілів.

 Продукцію Fenox нерідко підробляють. Автолюбителям варто звертати увагу на якість пакувальних матеріалів і на маркування. Дуже гарні білоруські помпи, гальмівні диски і циліндри, датчики, кермові наконечники, підшипники. Гірше за виконання генератори, датчики, проводка, подушки двигуна, важелі підвіски, радіатори. Якщо ваш бюджет обмежений і ремонтувати автомобіль ви плануєте самостійно, то купивши запчастини Fenox, ви розумно заощадите.