Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

FEBI

Компанія Ferdinand Bilstein jr. GmbH & Co. KG (FEBI), є підприємством, яке входить в ряд провідних європейських постачальників запчастин для легкових і вантажних автомобілів.

   Вона була заснована в 1818 році, а свою сучасну назву отримала в 1844 році. Невелике підприємство на початку своєї діяльності за більш ніж 150 років перетворилося на одну з найбільших і добре зарекомендували себе компаній на ринку автомобільних запчастин з оборотом понад 100 млн. Євро в рік.

   Відповідати інтересам покупця є першочерговим завданням для фірми FEBI. На це спрямовані всі зусилля в області якості і сервісних послуг. Щоб перебувати в відповідно до високих вимог ринку, фірма Febi постійно доповнює свій асортимент новими розробками і конструкціями деталей. Високі технічні вимоги стосуються всіх наявних в програмі і в наявності на складі найменувань, яких налічується понад 15000.

   На світовому вільному ринку автозапчастин фірма Febi Bilstein займає одну з лідируючих позицій. В даний час деталі Febi поставляються в 130 країн світу через 69 дочірніх і спільних підприємств. Таким чином компанія підтримує тісні контакти з регіонами і знаходяться там клієнтами.

 

 

   Febi Bilstein поставляє свою продукцію переважно оптовим фірмам-продавцям. Близько 70 відсотків усієї продукції йде на експорт. Крім головного офісу в місті Еннепеталь (Німеччина) фірма має в своєму розпорядженні поруч філій і установ в Німеччині, Великобританії, Італії, Франції, Бельгії, Нідерландах, Люксембурзі, Югославії, Китаї, Сінгапурі, США і Канаді.

 

 

     Асортимент продукції


   Асортимент FEBI значний по своїй широті. В цілому він охоплює близько 15000 різних найменувань, які надходять як від власних заводів фірми, так і під замовлення від інших виробників.

   Що стосується легкових автомобілів, то Febi пропонує запчастини для всіх ходових моделей, які йдуть для:
 -Двигун
 -коробки передач
 -вихлопной
 -паливний системи
 -підвіска
 -Передні і заднього моста
 -рулевого управління
 -рессор
 -колёс
 гальмовий системи

 

     система якості


   З 1994-го року компанія Febi Bilstein сертифікована органом по стандартизації і сертифікації TUV відповідно до стандарту DIN EN ISO 9002. Ця сертифікація охоплює всі істотні структурні галузі та виробничі процеси, використовувані методи та технології, сферу відповідальності і допоміжні засоби.

   Система контролю якості Febi охоплює всі підрозділи, починаючи від закупівель і виробництва (виробнича техніка) і закінчуючи продажем і відправкою товару. Поряд з дотриманням норм DIN EN ISO 9002 дуже важливу роль відіграє власний аудит на підприємстві. Безперервний процес навчання співробітників забезпечує стабільно високий рівень якості. Із застосуванням методу "постійних удосконалюють процедур" (ПСП) компанія Febi безперервно оптимізує свою систему контролю якості.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку