Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
 
У магазині проводяться технічні роботи, магазин тимчасово не працює, замовлення приймаються в телефонному режимі
 

ЭЛЕКТРОМАШ

Стратегією Виробничо-комерційного об'єднання "Концерн" Електромаш "є найбільш повне забезпечення потреб ринку і задоволення очікувань споживачів у виробах автотракторного електроустаткування, шляхом комплексного підходу до процесів розробки, виробництва і реалізації продукції.
Основою ПКО "Концерн" Електромаш "є ВАТ" Херсонський електромашинобудівний завод ", який успішно працює на ринку автотракторного електроустаткування і є єдиним в Україні розробником і виробником стартерів і генераторів для автомобільних, тракторних та мотоциклетних двигунів, електровентиляторів системи охолодження двигуна автомобіля, магнето для тракторних пускових двигунів, хрестовин карданного валу, автомобільних фільтрів.
Система управління якістю заводу сертифікована на відповідність міжнародному стандарту DIN ЕN ISO 9001: 2000 (сертифікат Ллойда № QS-2478 НН). Всі вироби мають сертифікати відповідності та за своїм технічним рівнем і якістю відповідають світовим зразкам.
Гарантом нашої плідної співпраці з теперішніми та майбутніми партнерами є щира повага до їхніх інтересів, а також створений і збережений на підприємстві високий науково-технічний та інтелектуальний потенціал.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку