У вас немає елементів у кошику для покупок.

 
У магазині проводяться технічні роботи, магазин тимчасово не працює. 
 

Доставка і оплата

                                                                              

Увага! При відправці транспортними компаніями мінімальна сума замовлення 350 грн! При самовивозі, мінімальної суми замовлення немає. (Самовивезення тимчасово не працює)Відправку великогабаритного вантажу виконуємо по повній передоплаті, або аванс (вартість відправки в ваш населений пункт і назад).

 Великогабарит такий як: двері, бампера, крила і тому подібні запчастини, відправляються і доставляються в  обрешітці (дерев'яний каркас). За обрешітку стягується додаткова оплата. У вартість замовлення ціна доставки не включена. Вона розраховується виходячи з габаритів і ваги деталі, а також відстані до місця доставки замовлення.

Розрахунок приблизної вартості доставки по посиланню http://novaposhta.ua/uk/delivery
Після оформлення, оплати та відправки замовлення, Вам буде висланий номер декларації на отримання товару в представництві вантажоперевізника.
      

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ

Готівковий розрахунок - Оплачується вартість запчастин і доставка на місці, при отриманні замовлення у відділенні транспортної компанії Нова Пошта. При замовленні післяплатою транспортні компанії стягують додаткову плату за перевезення грошей назад в розмірі 20.00 грн + 2% від вартості замовлення.

Оплата на пластикову карту - найбільш зручний варіант. Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами і повідомить номер карти, на яку потрібно зробити переклад. Переказ грошей можна здійснити в будь-якому відділенні банку, з терміналу поповнення або через інтернет-банкінг, наприклад, ПРИВАТ 24.

ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ

Доставка Вашого замовлення може бути здійснена в будь-який населений пункт, в якому є представництво вантажоперевізника Нова Пошта. Дізнайтеся, чи є у Вашому населеному пункті транспортна компанія: Нова Пошта https://novaposhta.ua/

Не забувайте вказувати номер складу, на якому Ви хочете отримати своє замовлення. Якщо Ви не знайшли варіант, який був би найбільш зручний Вам, тоді зателефонуйте укзано контактними телефонами або у формі зворотного зв'язку по e-mail в розділі «КОНТАКТИ» вкажіть свій варіант, наш менеджер зв'яжеться з Вами і обговорить можливість такої доставки.

Якщо оплата надійде до 13:00 при доставці Новою Поштою, Ваше замовлення буде відправлено в цей же день, якщо пізніше - відправлення замовлення переноситься на наступний день, а з п'ятниці на понеділок. Менеджер зв'яжеться з Вами після того як Ваш платіж надійде на наш розрахунковий рахунок.


Якщо Ви хочете придбати товар оптом, то всі питання можна обговорити з менеджером за вказаними телефонами, а так-же через форму зворотного зв'язку по e-mail, який перебуває в розділі «КОНТАКТИ».

Увага! Питання щодо якості, комплектацій, наявностей, пошкоджень, пересортиці, перевіряються виключно в представництві вантажоперевізника. Претензії щодо отриманої посилки поза перевізника, магазину не висуваються, крім питань гарантійного випадку.
 
                                                                       Бажаємо приємних покупок!