Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

DENSO

Заснована в 1949, фірма Nippondenso, змінивши свою назву, була перетворена з 1 жовтня 1996 року в корпорацію DENSO і зараз є одним з всесвітньо відомих виробників автомобільних компонентів.
   Причиною зміни назви фірми послужив той факт, що колишня назва компанії Nippondenso (що означає "Японські електронні запчастини") більше не відображала всієї області діяльності існуючої компанії, оскільки компанія також працює на ринках Європи, Америки і Азії.

   Більше 40 промислових підприємств DENSO в 18 країнах виробляють широкий асортимент виробів високої якості для автомобільної промисловості. Компанія також є одним з найбільших в світі виробником компонентів для автомобілів і інших транспортних засобів. У 1997 році компанія DENSO отримала Міжнародний сертифікат якості QS 9000 / ISO 9001.

   Щоб задовольняти вимоги своїх замовників і міжнародного ринку ефективніше, DENSO створила філії в 23 країнах, такі ж як і в Японії.

   Номенклатура виробів компанії включає в себе:
• електричні автомобільні вироби і продукти електронного управління
• кондиціонери і обігрівачі для легкових, вантажних автомобілів і поїздів;
• системи управління подачею палива;
• радіатори;
• вимірювачі;
• фільтруючі елементи.
   

   Свічки запалювання - один з основних напрямків для DENSO. Компанія випускає свічки не тільки для автомобілів, але і для мотоциклів, бензопил, газонокосарок, а також для катерів. Є і свої унікальні розробки, такі як бічний електрод з U-профілем, що сприяє кращому займанню навіть збідненої паливної суміші. U-профіль має дві гострі кромки замість тільки однієї плоскої поверхні. Подібно блискавки, іскра запалення завжди вибирає найближчу точку. Бічний електрод з U-профілем - стандарт для більшості свічок DENSO.

   Саме останнє досягнення DENSO - революційне нове покоління свічок запалювання з центральним електродом із спеціального сплаву іридію. Після 15 років досвіду використання платинових свічок запалювання, DENSO вступає в майбутнє з цим новим матеріалом. Іридієві свічки запалювання DENSO були розроблені для самого останнього покоління двигунів, і можуть легко перевищувати сервісні інтервали в 100 000 км. Cплав іридію має вищу зносостійкість, ніж платина, що дозволило зменшити діаметр центрального електрода до 0.7 мм. Іридієві свічки запалювання DENSO вважаються стандартними для нового покоління Lexus, Toyota Avensis і Hiace.

   І той факт, що DENSO є основним постачальником для корпорації Toyota, підкреслює висока якість цих нових свічок запалювання.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку