Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

DELPHI

Створена на початку ХХ століття, компанія DELPHI AUTOMOTIVE SYSTEMS до 1999 року була підрозділом концерну GENERAL MOTORS. З 1999 року такі відомі марки автокомпонентів, як AC DELCO, AP LOCKHEED, BORG & BECK, De CARBON та інші об'єдналися в концерн DELPHI.

   В даний час DELPHI є найбільшим світовим виробником мобільної електроніки, компонентів транспортних засобів та інформаційних технологій. Асортимент компанії включає близько 14 тисяч найменувань автозапчастин - зчеплення, підшипники коліс, колісні приводи, гальмівні системи, деталі системи опалення та кондиціонування, рульового управління і підвіски, акумуляторні батареї, масла, фільтри і амортизатори.

   Після злиття в єдиний концерн вся продукція упаковується в однакові біло-сіро-чорні коробки з логотипом "Delphi", виконаним червоним кольором.

 

   Концерн DELPHI представляє на ринку два типи амортизаторів: гідравлічні - моделі Hydro і газонаповнені - de Carbon. У моделі Hydro стандартна конструкція масляного амортизатора вдосконалена. Шток амортизаторів Hydro виготовляється методом індукційного загартування і має ідеально відполіровану поверхню. Крім того, ці амортизатори забезпечені багатоклапанним поршнем. Амортизатори DELPHI Hydro дозволяють гасити коливання кузова, забезпечуючи автомобілю стійкий і безшумний хід, сприяють зменшенню гальмівного шляху і кренів в поворотах, що дуже важливо для безпеки руху. І при всіх інших достоїнствах концерн забезпечує прийнятну ціну на продукцію.

   De Carbon - це газонаповнені одно- і двотрубні амортизатори. Говорячи про них, хотілося б відзначити один історичний факт. Свою назву марка отримала на честь французького вченого де Карбона, який вперше в світі розробив технологію виробництва газових амортизаторів. Було встановлено, що в порівнянні з гідравлічними, газонаповнені амортизатори мають більш стабільними характеристиками при роботі в різних режимах. Різниця між масляними і газовими амортизаторами особливо помітна при швидкій їзді по поганій дорозі. Масляний амортизатор втрачає здатність гасити коливання, як тільки температура робочої рідини піднімається до рівня, при якому в ній утворюються бульбашки газів. Газовий амортизатор не втрачає своїх властивостей, коли масляний вже не зможе працювати через перегрів.

   У виробництві амортизаторів de Carbon компанія DELPHI, яка, до речі кажучи, є сьогодні найбільшим в світі виробників газових амортизаторів, використовує дві, що відрізняються один від одного, технології і, відповідно, представляє на світовому ринку дві лінії амортизаторів de Carbon - Comfort і Performance.

   Амортизатори лінії Comfort покриті антикорозійною фарбою, мають втулку з тефлоновим покриттям, високоякісні ущільнювачі і забезпечують високий рівень комфорту при їзді в звичайному, "повсякденному" режимі.

   Продукція лінії Performance - це однотрубні амортизатори, що випускаються на основі оригінальної технології з використанням газу під високим тиском. Амортизатори de Carbon Performance спеціально розроблені для їзди на високих швидкостях і спортивної манери водіння. Поршень таких амортизаторів має тефлонове кільце і загартований шток з твердим хромовим покриттям. Однотрубні системи забезпечують більш ефективне, в порівнянні з двотрубними, охолодження, завдяки швидкому розсіюванню тепла, що накопичується амортизатором, а збільшений на 30% обсяг масла гарантує більш ефективну роботу амортизатора. Існує також спеціальна модифікація амортизаторів de Carbon Performance - 4х4 - для позашляховиків.

   На частку DELPHI доводиться 20% всіх європейських оригінальних амортизаторів. Наприклад, амортизатори de Carbon в якості оригінального обладнання поставляються на конвеєри GENERAL MOTORS для комплектації автомобілів SAAB, OPEL, CHEVROLET та PSA - для PEUGEOT, CITROEN, RENAULT.

   Але перевага амортизаторів DELPHI полягає в тому, що вони мають єдиний стандарт якості. Незважаючи на переважну частку продукції aftermarket в загальному обсязі випуску, виробництво має єдиний конвеєр, тобто спеціальної версії амортизаторів для вторинного ринку не існує. Сьогодні вся продукція DELPHI, як "оригінал", так і aftermarket, виробляється у Великобританії і Франції і поставляється, в тому числі і на російський ринок, з цих країн.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку