Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

DAEJIN

Dae Jin Engineering - не самий відомий південнокорейський виробник, робочий штат якого, згідно з різними даними, включає від 1500 до 2000 осіб. Орієнтований на ринок країн Південно-Східної Азії, однак деякі продукти експортуються і в Європу. Діяльність компанії схвалена безліччю азіатських і навіть європейських асоціацій. Має сертифікати стандартів ISO 9001/14001. Входить до списків офіційних постачальників корейських автоконцернів. На вторинному ринку продукцію даного виробника також можна знайти під ім'ям Djeng.Co.
  У каталогах Dae Jin (часто Daejin) автолюбитель знайде підвісні підшипники, ролики і вижимні підшипники. Як відзначили покупці, продукція південнокорейського бренду може похвалитися високою якістю і значним експлуатаційним ресурсом. Втім, деякі покупці скаржилися на те, що підшипники необхідно ретельно змащувати - в фірмових підшипниках кількості мастила занадто мало, а деякі експерти стверджують, що необхідно також врізати маслянку для підвищення ресурсу деталей. Питань до якості роликів у покупців не виникло, хоча також зазначається, що більш дорогі аналоги мають дещо більший експлуатаційний ресурс. В цілому, Dae Jin - це приклад хорошого корейського виробника з досить демократичною ціновою політикою і стабільно високою якістю всіх продуктів, що випускаються.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку