Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

DAC

Продукцію під брендом DAC Luxury Quality виробляє ВАТ Danushis Chamicals. Фірма працює з 1995 року, в області виробництва автомобільної косметики, співпрацює з різними країнами на території СНД і Європи. Виробництво авто косметики засноване на використанні тільки якісних матеріалів, забезпечується на сучасному обладнанні, що в сукупності, дозволяє створювати якісні товари, що задовольняють сучасні вимоги клієнтів, як всередині своєї країни, так і за кордоном. Продукція DAC добре відома в Європі і не раз отримувала найпозитивніші оцінки європейських фахівців.

Виробництво косметики для авто забезпечується у співпраці з інститутом хімії Литви. Також компанія співпрацює із зарубіжними науково-дослідними установами з метою поліпшення показників продукції. Автокосметика DAC може бути застосована до будь-яких марок автомобілів, її якість і ефективність підтверджено численними автолюбителями в СНД і Європі. У Прибалтійському регіоні кошти DAC займають легирующие позиції, відрізняються розумною ціною.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку