Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
 
У магазині проводяться технічні роботи, магазин тимчасово не працює, замовлення приймаються в телефонному режимі
 

CTR

Central Corporation - корейська компанія, заснована в 1960 р Сфера діяльності - виробництво, крім іншого, запасних частин для автомобілів, серед яких: елементи рульового управління, підвіски, системи передач, двигуна, гальмівної системи. Central Corporation є власником торгової марки CTR, під якою на ринку представлені вищеперелічені вузли та деталі.

 

   В даний час Central Corporation - динамічно розвивається компанія, яка виробляє високоякісні продукти, при виготовленні яких застосовуються технології високоточної обробки деталей. Серед постійних клієнтів компанії такі відомі компанії як Hyundai, GM, Bosch, Ford, Daewoo, Kia.

   CTR проводиться по кращим і новітнім технологіям з високоякісних матеріалів, що підтверджується міжнародними сертифікатами якості ISO 9001 & ISO 9002.

 

   CTR спростило свої розробки під швидкий прогрес полімерних технологій у відповідності до тенденцій оригінальної якості кульових опор вдосконаленого типу, що дозволило досягти наступних переваг:

-нижче навантаження на механізми, менше тертя
-замедлен процес зносу
-не потребує використання мастила
-Збільшити термін використання

 

   Завдяки високій якості і відпрацьованої технології, CTR, на корейському ринку дає деталі гарантію 100,000 км пробігу на підвіски і інші запчастини. В умовах, м'яко кажучи, далеко не ідеальних доріг в Білорусі, запчастини CTR також поводяться більш ніж гідно, дозволяючи не турбуватися про ремонт ходової частини щонайменше 60,000-80,000 км пробігу.

 

   Якість запчастин CTR визнано в усьому світі.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку