Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

CRB

CRB - ​​відносно нова марка китайського торговельно-промислового конгломерату IEAHEN Inc (володіє також марками KLS і OEMSTAR). За фактом, IEAHEN займається лише контролем якості і упаковкою запчастин, які випускаються сторонніми фірмами. Останніми стають лише ті, хто має сертифікати відповідності не нижче ISO 9001: 2008.

  Під ім'ям марки CRB автолюбитель знайде механізми підйомників скла, модулі паливних насосів, датчики, пружини, ремкомплекти, комплектуючі замків, деталі гальма, різні пластикові та гумові вироби (патрубки, пильовики, заглушки і ін.), А також амортизатори, помпи, шестерні, перемикачі та ремені. Якість даних запчастин може варіюватися від низького до стабільно середнього. При цьому ціна на запчастини марки CRB завжди демократична. Автолюбителі, які шукали максимально бюджетні комплектуючі головним чином для передпродажного ремонту або ж ремонту авто, який рідко експлуатується, в цілому залишилися задоволені CRB.

  На жаль, продукцію китайської марки часто підробляють. Справжнє виріб завжди поставляється в якісній упаковці з фірмовим біло-синім дизайном (сьогодні практично всі запчастини постачають в коробках з лакованого картону). Крім того, на наклейці повинен бути QR-код або ж голограма.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку