Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

Corteco

Corteco - виробник «OE» запчастин: сальники, ущільнювачі, фільтри і ін.
Номенклатура каталогу автозапчастин італьнскому виробника Corteco - більш 19 000 позицій!

Стрімкі темпи розвитку автомобільної промисловості диктують підвищені вимоги до виробників комплектуючих деталей. Досвідчений споживач з особливою увагою і педантичністю підходить як до бренду придбаної продукції, так і її якості. На тлі конкуруючих компаній осібно виділяється фірма Corteco, що є світовим лідером в області виготовлення ущільнювачів, салонних фільтрів і деталей для контролю вібрації і шуму.
Чому саме Corteco?

Corteco - НЕ новоявлена ​​вискочка. Багата історія дозволяє перейнятися повагою промисловому гіганту, марка якого вперше була зареєстрована в 1932 році в італійському місті Турині.

Поступово бренд Corteco розвивався, збільшувалася номенклатура вироблених комплектуючих деталей. У 1996 році Corteco вступає в потужну Freudenberg Group (Німеччина), яка відома в світі, як постачальник оригінальних запасних частин (ОО) на конвеєри автовиробників.

У 2007 році Corteco починає свою діяльність в Росії. Вже сьогодні компанія має одну виробничу площадку і офіси продажів в дев'яти великих містах країни (Москва, Санкт-Петербург, Казань, Єкатеринбург, Нижній Новгород, Новосибірськ, Волгоград, Самара, Тольятті).

Головна спеціалізація компанії - виготовлення сальників, процес виробництва яких Corteco контролює повністю. Крім цього Кортек виробляє якісні ущільнювачі для автомобільних двигунів, ступиці, коробок передач, виготовляє салонні фільтри з натуральних і штучних матеріалів високого ступеня очищення повітря. Номенклатура продукції, що випускається налічує понад 19 тисяч позицій.

Сьогодні Corteco має філії в 57 країнах по всьому світу. Свою продукцію компанія безпосередньо з заводів поставляє на всі основні конвеєри автовиробників. Примітно, що Freudenberg Group в області виробництва маслос'емних ковпачків і сальників задовольняє понад 65% світової автомобільної промисловості. Ось деякі з її іменитих клієнтів: BMW, Mercedes BENZ, ALFA ROMEO, Volkswagen, Audi, NISSAN, ROVER, Opel і багато інших.

Говорячи про німецької автомобільної промисловості, ми завжди припускаємо якість, надійність і технологічність продукції, що випускається. Всі деталі компанії Corteco сертифіковані і відповідають міжнародним стандартам якості.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку