Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

CONTITECH

Фірма ContiTech спеціалізується в області технологій каучуку і пластмас.

   ContiTech розробляє і поставляє високотехнологічні продукти і системи для первинної комплектації в автомобільну і багато інших галузей промисловості в усьому світі. Дочірні підприємства ContiTech, дистриб'юторські філії, спільні фірми представляють ContiTech більш ніж в 140 країнах.

   Група ContiTech є самостійною частиною концерну Continental AG, знаходиться в Ганновері, в Німеччині і об'єднує 8 спеціалізованих галузевих відділів.

   Спосіб керівництва фірмою ContiTech грунтується на передачі керівних прав її місцевим підприємствам, які несуть повну відповідальність за фінансову діяльність і її результати. Це сприяє розвитку їх інноваційної діяльності та спільній співпраці між собою. Крім того, фірма ContiTech бере активну участь в спільних дослідженнях, а також користується досвідом і фінансовим потенціалом інших фірм концерну.

 

   приводні ремені

   Галузевий відділ ContiTech Power Transmission Systems є розробником, виробником і постачальником привідних ременів, супутніх компонентів і комплексних систем приводних ременів для автомобільної промисловості та інших галузей виробництва.

   За постачання поліклинового ременя V - MULTIRIB ContiTech Power Transmission Systems посідає перше місце в Європі і входить до трійки світових лідерів.
 

 Асортимент вироблених ременів:

 

     Зубчасті ремені CONTI SYNCHROFORCE® Supreme спроектовані для використання в приводах, динамічно навантажених великими потужностями. Вони виготовлені з гуми, склад якої допускає експлуатацію ременя при високих кутових швидкостях шківів приводу, причому зношуваність залишається незначною. При допустимій швидкості до 60 м / с зубчасті ремені CONTI SYNCHROFORCE® Supreme надають нові широкі можливості для їх застосування.

  застосування:
  Зубчасті ремені CONTI SYNCHROFORCE® Supreme застосовуються в тих випадках, коли необхідна передача великої потужності при високій швидкості

  Загальні властивості:
  • Щодо маслоустойчів
  • Стійкість до впливу озону і при роботі в тропічних умовах
  • Діапазон робочих температур: від -20 ºC до +100 ºC
  • Мають електропровідністю відповідно до ISO 9563

 

    Зубчасті ремені CONTI SYNCHROFORCE® для приводів великої потужності, виготовляються зі спеціального складу. Відмінні технічні дані гарантують довготривалу, надійну і ефективну експлуатацію приводів. Для задоволення вимог промисловості щодо високої міцності, зубчасті ремені для приводів великих потужностей CONTI SYNCHROFORCE® виготовляються в двох варіантах:
  • CXP III - для високої динаміки і високих швидкостей обертання
  • CXA III - спеціально для передачі великих моментів, що крутять при швидкостях ременя - до 25 м / с.

  застосування:
  Зубчасті ремені CONTI SYNCHROFORCE® для приводів великої потужності застосовуються в тих випадках, коли необхідна передача надійним чином великої потужності, великого моменту обертання або висока швидкість

  Загальні властивості:
  • Мають електропровідністю відповідно до ISO 9563
  • Мають відносну стійкість до масел і роботі в тропічних умов
  • Діапазон робочих температур: від -20 ºC до +100 ºC

  Варіанти виконання:
  Зубчасті ремені CONTI SYNCHROFORCE® для приводів великої потужності виробляються з профілем HTD і STD в наступних варіантах:
  • Варіант CXP III - з кордом зі скловолокна для великої динаміки
  • Варіант CXA III - з арамідних кордом для передачі великих моментів, що обертають

 

     Зубчасті ремені CONTI SYNCHROBELT® розроблені для застосування в ремінних приводах діапазону малих і середніх потужностей, що сприяє економічній та якісної їх роботі. Широкий асортимент ременів з округлим і трапецеїдальним профілем надає можливість різноманітного їх застосування.

  застосування:
  Зубчасті ремені CONTI SYNCHROBELT® застосовуються в приводах малої і середньої потужності, а також там, де електрична провідність ремінного приводу виключена

  Загальні властивості:
  • Мають відносної маслостойкостью
  • Стійкість при роботі в тропічних умовах
  • Діапазон робочих температур: від -20 ºC до +100 ºC

  Варіанти виконання:
  Зубчасті ремені CONTI SYNCHROBELT® поставляються з трапецеїдальним профілем. Округлий профіль - виготовляється у варіантах HTD і STD

  а так само спеціальні ремені

  »SynchroChain®
  »SynchroLine®
  »SynchroTwin®
  »SynchroDrive®
  »SynchroColor®
   SynchroFlex®