Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

CHAMPION

Champion є лідером в області технологій виробництва свічок запалювання з 1908р. і не тільки як виробник свічок, які вибрали на комплектацію OE найбільше число двигунобудівників, але також і як перший або другий найбільш рекомендований тип свічок для сервісної заміни на будь-якому автомобілі.
Оригінальні OE або еквівалентні оригінальним свічки запалювання для будь-якого автомобіля
Технології Мідний Сердечник, Подвійний Мідний Сердечник, Багатоелектродні і Платинові
Повний асортимент автомобільних, індустріальних, суднових, для двигунів малої механізації, мотоциклетних і гоночних свічок запалювання.

ПРОГРАМА СВІЧОК ЗАПАЛЮВАННЯ OE

Оригінальна якість OE гарантовано для будь-якого і кожного автомобіля якщо на нього встановлюються свічки запалювання з програми Сhampion OE, яка пропонує найкращі показники по ефективності, рівнем шкідливих викидів і терміну служби.
Повний асортимент із понад 150 свічок запалювання
Перші 50 найменувань генерують 90% продажів
Спрощено підбір відповідного типу свічки

Champion відкриває нову еру оригінальної якості OE, пропонуючи ретельно підібраний, випробуваний і перевірений асортимент з урахуванням оптимальних рекомендацій і технологій для кожної моделі. У програмі Champion OE представлені всі технології свічок запалювання необхідні для покриття сучасного різноманітного парку автомобілів.

Свічки Champion c мідним сердечником в центральному електроді (Copper Core OE)

галузевий стандарт ефективності на сьогоднішній день і найбільш продаваний тип свічок у всьому світі. Поставляється на конвеєрну комплектацію OE для Nissan, Daewoo, Hyundai, Mazda і Subaru.

Свічки Champion c мідними сердечниками в центральному і бічному електродах (Double Copper OE)

- унікальна технологія розроблена Champion для виробництва одного з найдосконаліших типів свічок за всю історію. Їх вибрали для установки на конвеєрі OE -Chrysler, Renault, Citroen, Fiat, Peugeot і Jeep.

Багатоелектродні свічки Champion OE

- двох і трьох електродні конструкції забезпечують найкращий вибір там, де виробники вимагають застосування саме цієї технології. Champion поставляє Багатоелектродні свічки таким виробникам як Fiat, Lancia і Volvo.

Свічки Champion Platinum OE

- вершина в технологіях виробництва свічок запалювання для найбільш досконалих автомобілів на які виробники встановлюють такі свічки вже на конвеєрі. Свічками Champion Platinum комплектуються автомобілі, що випускаються фірмами Land-Rover, Renault, Rover, Skoda і Lotus.

СВІЧКИ РОЗЖАРЮВАННЯ
Champion пропонує найдосконаліші свічки розжарювання, вироблені за технологією Тривалого післяпускових Підігріву, яка була розроблена, щоб відповідати найбільш вимогливим стандартам OE пред'являються постійно ринком, що розвивається дизельних двигунів.
Вичерпний асортимент свічок з діаметром теплової гільзи 4мм, 5мм і 6мм.
Більш ніж 96% покриття за моделями Європейських виробників
Поставки на комплектацію OE для Peugeot, Renault, Citroen, Fiat, Ford і Nissan.

З програмою свічок розжарювання Champion ви будете мати максимальний асортимент для європейських дизельних двигунів, причому підібрати правильну оригінальну свічку OE кожен раз буде дуже просто. Всі свічки розжарювання Champion розроблені, випробувані і вироблені згідно найсуворішим оригінальним стандартам OE, забезпечуючи таким чином і для продавця і для кінцевого споживача впевненість в продукції виняткового рівня якості.
Ультра короткий час прогріву і неперевершена ефективність холодних пусків
Значно знижений рівень шкідливих викидів
Більш плавна і тиха робота двигуна після пуску
Виняткова корозійна стійкість

МАСЛЯНІ ФІЛЬТРИ
Champion пропонує широкий асортимент масляних фільтрів для сучасних автомобілів: кожен фільтр розробляється для конкретного типу двигуна і повністю відповідає технічним параметрам, заданим виробником.

МАСЛЯНІ ФІЛЬТРИ - забезпечують захист найбільш вразливих деталей двигуна навіть на високофорсованих моторах. Фільтри Champion були обрані для моторів Ducati, які вважаються зразком високих технологій.
Максимальна фільтрація за допомогою високоякісних типів паперу.
Чудовий захист від корозії.
Витримують високі рівні тиску масла

НОВЕ ПОКОЛІННЯ фільтрів для СУЧАСНИХ ДВИГУНІВ.
Менше - розміри і вага.
Більше - площа поверхні, що фільтрує.
Менше - опір.
Більше - міцність і жорсткість.
Краще - герметичність ущільнення.
Більше - термін служби.

ФІЛЬТРИ ПОВІТРЯНІ
ПОВІТРЯНІ ФІЛЬТРИ - на додаток до фільтрації повітря, повітряні фільтри Champion також виробляють первинний підігрів і контроль за температурою повітря, що поступає, що підвищує віддачу мотора і паливну економічність, знижуючи таким чином, рівень шкідливих викидів.
Ефективна фільтрація і довгий термін служби
Знижений рівень шуму на впуску
Стійкість до впливу моторних рідин і вологи

Відрізняються високою якістю елементів з просмоленому, гофрованої спеціальним чином паперу, яка забезпечує тривалу роботу фільтра. Високоміцні кришки і підстави з поліуретану з особливими механічними характеристиками забезпечують прекрасну перешкоду для пилу і забруднень. Тонкі гратчасті внутрішні перегородки зменшують можливість загоряння при зворотному спалаху двигуна.

ФІЛЬТРИ ПОВІТРЯНІ


ПОВІТРЯНІ ФІЛЬТРИ - на додаток до фільтрації повітря, повітряні фільтри Champion також виробляють первинний підігрів і контроль за температурою повітря, що поступає, що підвищує віддачу мотора і паливну економічність, знижуючи таким чином, рівень шкідливих викидів.
Ефективна фільтрація і довгий термін служби
Знижений рівень шуму на впуску
Стійкість до впливу моторних рідин і вологи

Відрізняються високою якістю елементів з просмоленому, гофрованої спеціальним чином паперу, яка забезпечує тривалу роботу фільтра. Високоміцні кришки і підстави з поліуретану з особливими механічними характеристиками забезпечують прекрасну перешкоду для пилу і забруднень. Тонкі гратчасті внутрішні перегородки зменшують можливість загоряння при зворотному спалаху двигуна.

 

ВИСОКОВОЛЬТНІ ПРОВОДИ
Високовольтні дроти Champion типу потрійний силікон були розроблені з метою забезпечення високого рівня надійності і високої ефективності навіть в несприятливих умовах експлуатації. Асортимент включає універсальні і спеціалізовані комплекти, причому по виконанню і специфікації дроти Champion відповідають або перевершують стандарти OE.
Висока ефективність в широкому температурному діапазоні
Надійне вологонепроникне ущільнення свічки запалювання
Стійкість до агресивних моторним рідин, і вологи

Багато водіїв виявляють, що їх високовольтні дроти зносилися, коли вже надто пізно. Непрацездатні дроти можуть стати причиною серйозного і потенційно дорогого ремонту двигуна, тому рекомендовано проводити заміну проводів до того як пробіг складе 70 000 км / 45 000 миль або опір проводів перевищить 30 000 Ом на метр. Новий комплект проводів Champion забезпечує:
Покращений старт двигуна
Знижений рівень шкідливих викидів
Захист каталітичного нейтралізатора

 


склоочисники
На протязі вже більше 70 років Champion є лідером в технологіях виробництва високоефективних склоочисників, пропонуючи неперевершене виконання та високий рівень безпеки. Нова програма Champion Aerovantage представляє інноваційний підхід до технологій склоочисників для легкових і комерційних автомобілів.
Асортимент містить традиційні, вигнуті в плані і безкаркасні склоочисники
Склоочисники для легкових і вантажних автомобілів
Найбільш повне поєднання особливостей і переваг

Серія Standart - Economy X33E- ... ..- X55E

Добре відома, недорога серія двірників "Е" доповнена новими розмірами, укомплектована доп.переходнікамі і може бути застосована тепер не тільки для автомобілів рос.проізводства, але і для іномарок, в тому числі:
ALFA ROMEO, AUDI, BMW, CITROEN, DAEWOO, FERRARI, FIAT, FORD, HONDA, HYUNDAI, CHEVROLET, CHRYSLER, JAGUAR, JEEP, KIA, LANCIA, LAND ROVER, LEXUS, MAZDA, MERCEDES, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SAAB, SEAT, SKODA, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, VOLKSWAGEN, VOLVO і ін.

Звичні і надійні двірники для іномарок ми пропонуємо Вам тепер в новій упаковці і ДЕШЕВШЕ, ніж раніше, без будь-яких втрат в якості.

Склоочисники AEROVANTAGE ДЛЯ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ

Програма Aerovantage народилася як результат величезного досвіду всесвітньо відомого бренду Champion, який завоював звання «Стеклоочиститель Року» в одному з найвідоміших Європейських автомобільних видань в 2002 р

Видимість - Головний Фактор і вона гарантована разом зі склоочисниками Champion Aerovantage, що встановлюють високі стандарти в виробничих технологіях і пропонують найбільш повне поєднання особливостей і переваг, доступних на сьогоднішній день.
Вичерпні 99% покриття модельного ряду
Попередньо встановлені коннектор з полегшеною схемою установки
Унікальний датчик своєчасності заміни.
Покращена аеродинаміка та безшумна робота
Найвища міцність конструкції

Інтегрована вісь кріплення знижує кутові люфти, підвищує жорсткість конструкції і запобігає знос сполучених елементів, унікальна технологія забарвлення створює надійний захист від корозії, нові «квадратні» зачепи забезпечують надійне еластичне кріплення резіноелемента дозволяє точно слідувати профілем скла при роботі.

Датчик своєчасності заміни

Забезпечує візуальне нагадування як зсередини, так і зовні автомобіля. Являє собою чорне водорозчинне покриття, яке з часом змивається, оголюючи білу смужку на резіноелементе.

легко встановити

Попередньо коннектор з полегшеною схемою кріплення забезпечує легку установку склоочисника на 98% моделей автомобілів і практично виключає необхідність попередньої збірки з'єднання.

Аеродинамічний профіль резіноелемента

Розроблено для стабільної ефективної та безшумної роботи по склу та зниження підйомної сили на високих швидкостях. Зменшує навантаження на вісь кріплення і деформації, забезпечуючи оптимальний робочий кут атаки.

Більш досконала конструкція спойлера

Полегшена конструкція спойлера забезпечує оптимальну притискну силу на високих швидкостях і більш плавну безшумну роботу з видалення води з поверхні скла.

Нова серія Х (X26 ... X70)
Склоочисників підвищеної ефективності
Настільки безшумні, зносостійкі і ефективні, що з ними Ваш успіх гарантований.
Унікальна формула гумового елемента PE4 останнього покоління для неперевершено безшумної роботи
Унікальний аеродинамічний дизайн випробуваний на швидкостях до 250 км / год
Якісне очищення скла протягом 3 млн. Циклів підтверджується результатами випробувань
Повний асортимент продукції відповідає якості оригінальних комплектуючих
Новий комбінований адаптер з полегшеним процесом установки

Беcкаркасние склоочисники оригінальної якості OE (SF48A ... .SF65A)

Спроектовані для установки на сучасні автомобілі з урахуванням найвищої якості очищення скла і поліпшеною аеродинаміки, за рахунок зниження площі парусності конструкції, що сприяє зниженню підйомної сили і рівня шумів.

Серія CHAMPION SX SK (SX45 ... SX65; SK45 ... SK65H)

Високоефективний склоочисник з спойлером.
Найбільш досконалий склоочисник забезпечений повнорозмірним спойлером. Призначений для максимально ефективної роботи на всіх швидкостях і при будь-яких умовах. Перевершує вимоги до оригінальних комплектуючих, що пред'являються виробниками звичайних і найбільш престижних автомобілів.
Унікальна конструкція дозволяє найбільш рівномірно розподілити тиск миючого леза по всій поверхні лобового скла.
Випробувані на швидкостях до 250 км / ч.
Унікальне покриття забезпечує високу корозійну і поверхневу стійкість.
Спеціальна технологія виробництва гумового елемента забезпечує плавну, безшумну роботу і підливає термін експлуатації.

Серія Special X53W- ....-X65W, R, XS, MC, K

спеціалізовані склоочисники, в тому числі і з вбудованими форсунками

Серія Winter Blades WX41- ....-WX60

асортимент зимових склоочисників доповнений новими розмірами, для максимального покриття потреб ринку.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Резіноелемент склоочисника піддається впливу екстремальних робочих умов, особливо в дуже жарку і дуже холодну погоду. Так як робота всіх елементів склоочисника пов'язана з тертям, і їх характеристики поступово знижуються в міру зносу, Сhampion рекомендує в цілях безпеки і комфорту робити заміну склоочисників принаймні кожні 12 місяців. Нічого не може бути легше, якщо ви придбали Aerovantage, завдяки: предустановленному коннектор і датчику нагадує про своєчасність заміни, застережливого водіїв про необхідність перевірити їх склоочисники.